Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Hodowla

Hodowla Informacje o hodowli, selekcji hodowlanej i miotach....

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-01-2012, 18:48   #1
Salvator
Junior Member
 
Salvator's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 103
Default Betonowe monolity i selekcja wlascicieli....

Margo masz racje, nie znamy się fakt pewnie kiedyś będziemy okazje poznać się o ile nie stoisz jak betonowy monolit z fochem że ktoś jest w twoim przekonaniu z innej ekipy. Ja nie jestem kozą swojej hodowli choć i ty wiele takich kóz pasasz jak wszystkie hodowle.

To co napisałem na FB odnosiło sie chyba do wilczak jako pies stróżujący ? nie wiem nie pamiętam na chwile obecną ( poza tym była to rozmowa praktycznie prywatna nikomu na forum nie krzyczałem a jedynie postawilem swoja tezę nie mająca nikogo nakłaniać lub zniechęcać do twojej hodowli ).

Poruszę 2 kwestie które ty kujesz:

1 Karłowatość ... z tego już słyniesz poza światem wilczakowym (w psim) pozostawiam bez komentarza do oceny każdego. Głuche argentyny też byś zostawiała mówiąc że jakoś będzie? to trudne decyzje ale hodując podejmujesz się ich, jeśli uważasz się na siłach i wiesz że zwierzak na pewno nie cierpi wolna droga.

2 Wilczak jako pies stróż, również pozstawiam bez komentarza bo jak wiadomo wilczak nie posiada cech typowo stróżujących.

3 Mówisz że powiedziałem że masz rozmnażalnie " słowo domniemane nie wiem czy użyłem dosłownie takiego "

Gdy szukałem psa dla siebie jako jedyna wilczakowa hodowla wysłaliście mi e maila na zasadzie kopiuj wklej który ni jak sie kleił do pytania które zadałem. Poza tym wybacz porostu masz dużo psów i dużo miotów sory.

O ile o ogonach możemy dyskutować żywiej lub mniej żywo przy piwie czy herbatce to w sprawach 1 & 2 nie możemy być zgodni ot bez dyskusji.

Co do sędziów to wiem że się g. znają na tym co sędziują ale teorie spiskowe to już sobie darujmy.

Ja postawie tez pytanie czemu nie działasz łaś aby otworzyć klub rasy ? (to nie jest złośliwość tylko pytanie).


Jak już rozmawiamy o badaniach psa

-> dysplazje jesteśmy w trakcie

-> karłowatość nie bo nie mam zamiaru go rozmnażać (jeśli tak, z pewnością bym zrobił)

co do hodowców zrób czarną listę persona non grata na wolfdogu naprawdę to w końcu podwórko głównie Peronówki.


Odeszliśmy od meritum ale postaram się wycieczki prywatne odbić może na PW lub do spotkania

Zadam pytania (ponowie) klub rasy / zmiany wzorca polskiej wersji.
Salvator jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org