Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Auklėjimas ir charakteris

Auklėjimas ir charakteris Kaip elgtis su šuniuku, dažniausiai pasitaikančios problemos su CSV, kaip jas spręsti...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 03-07-2006, 09:05   #201
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Ir registruot nereikia žiūrovės
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006, 09:08   #202
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

o saunu kad prisijungt norit
paroda nuo 10 ryto iki kokiu 16-17 vakaro bus.
tau tereikia turet skiepu knygele ir viskas, bilietas ko gero iki 10 litu (bet cia jau plesimas viduryje baltos dienos butu) kainuoja lyg tais.
kuria valanda mes eisim dar nezinau, bet vis tiek busim pries 10 ryto, nes vis tik kol nuvaziuot kol ka.
tad labai jau lauksim jusu visu triju.
p.s. o jei ka maja gali pastartuot parodoje rugpjucio menesi-as dokumentu (klaidingu vis tik -p.s. taiso juos jau 3 karta) atvesiu, ir to registracijai uzteks.
ir siaip labai gerai-galesit ir Jus Maja teisejui parodyt po ringo-nu taip tyliai paprasyt kad savo nuomone pasakytu apie ja (o manau nuomone bus labai jau gera )
tad dar laiko yra spesim susitart viska tiksliai
siaip apie pacia paroda daugiau parasyta www.kinologija.lt
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006, 09:22   #203
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Daiva, negalės gi Maja dar rugpjūtį Vilniaus parodoj dalyvaut, per maža dar bus tai parodai. Pameni, išsiaiškinom. Mudvi gi irgi būtumėm ten dalyvavę mano gimtadienio proga
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006, 09:25   #204
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Uj, ir dar. Daiva, dabar po dviejų sav turėtumėm gauti vėl vaistukus nuo kirminų, o skiepas trečias tik liepos 21d. Kartu ir nuo pasiutligės turėtų būt. Bet einant į parodą gi turi jau būt nuo pasiutligės paskiepytas šuo ar ne? O tos 15 dienų irgi turi būt praėjusios? Brač, nu ir sudėtinga viskas
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006, 09:47   #205
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Nieponial, juk Brukne jau dabar nuo pasiutliges turejo buti paskiepinta? jei ka eik pasipest su tais kurie skiepino, nes mano mazius skiepintas ir nuo pasiutliges ir nuo kitu ligu, o trecias ksiepas turi but tik nuo tu kitu ligu, bet ne nuo pasiutliges.
jei "protingas" vetas pamirso-nueikit ir nuo pasiutliges pasiskiepinkit dabar.
p.s. lipdukai turi buti skyriuose kiti skiepai ir skiepai nuo pasiutliges.
o kiek tu ju turi iklijuotu?
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006, 09:50   #206
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

palauk del Majos-rugpjucio pradzioje tai ne nes CACIB parodoje tik nuo 6 menesiu, taciau rugpjucio pabaigoje bus paroda 26 d. tai ten yra suniukai ir bus galima sudalyvauti.
registracija dar iki 08.10 dienos tad spesit ir i kluba istot (laikinai aisku kol savo turesim ) ir suniuka uzregistruot. ir kaina tik 30 litu bus.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006, 10:41   #207
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Ne, nuo pasiutligės mūsų neskiepyjo, nes nėra trijų mėnesių. Tai ką, man eit pas tą pačią veterinarę ir aiškint, kad skiepytų dabar?..
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006, 12:51   #208
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva
Ne, nuo pasiutligės mūsų neskiepyjo, nes nėra trijų mėnesių. Tai ką, man eit pas tą pačią veterinarę ir aiškint, kad skiepytų dabar?..
aisku ka ji bludina-Vikis skiepintas, Maja irgi nuo pasiutliges skiepinta, o pas ka tu ten konkreciai buvai-jei ka siausk i Veta sutvarkys viska normaliai.
keistai man ten-tai tai veterinarei pasakyk-kodel ji ruosiasi skiepinti suniuka uz dvieju savaiciu-juk tada jai jau bus daugiua nie trys menesiai? juk negerai, jei jau taip dienas skaiciuoja-juk tada jau bus paveluotas skiepas anot jo matematikos.
man Viki skiepino Kaune, LVA ir jokiu ten tokiu kalbu ir nurodymu nebuvo, o be to ka, uz pasiutlige vel kokia 40 lt eisi ir mokesi? juk dabar uz siuos skiepus mokejai ko gero panasiai, o juk turejo ir nuo pasiutliges ir nuo kitu ligu uz 40 lt paskiepint. Tokiu atveju sakau-suka jie cia bizneli ir viskas.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006, 13:00   #209
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Už skiepus susimokėjau 50lt, tai už pasiutligę turbūt vėl teks tiek pat Čia pas Jakovą, man arčiausiai. Kažkaip negalvojau, kad tokie bardakai gali būt... Aš gi ne veterinarė, ką aš žinau.
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006, 13:06   #210
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Pasiskambinau jiems, tai paaiškino, kad jei nuo pasiutligės skiepys kartu su trečiu vakcinavimu, tai viskas kartu kainuos 50lt, o jei aš norėsiu nuo pasiutligės skiepyt anksčiau, tai už skiepą susimokėsiu 20, o už trečią vis tiek 50 Nu pavaro čia jie.
Jakovas Šengaut....Šengaut.... Aaaa... Šį tą paaiškina
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006, 13:06   #211
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Aisku, daugiau komentaru tada neturiu, nes Jakovas, nu hmmm....geriau jau nereikia pas ji eit.
vienu zodziu isdure vidury baltos dienos, as tai suma sukelciau ten kaip reikiant-nu vien del formos, nes jie vis tiek irodines, kad daro gerai ir kad prisidenge diplomu zmones kvailina.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006, 13:12   #212
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

tai vat Veta pasake, kad cia jakovo gudrybes ir zaidimai ir siust ji reikia kuo toliau.
Vaiva eik i Veta, zinau, kad toliau, taciau bent jau neissidirbineja is zmoniu.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006, 13:20   #213
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Nu bet dabar jau man nieko nekeis- į parodą be pasiutligės skiepo neleidžia, tai varysiu skiepytis nuo jo į Vetą, o trečią skiepą jau vėliau. Bet irgi į Vetą
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006, 13:34   #214
Saulius
Junior Member
 
Saulius's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Vilnius
Posts: 324
Default

Nu kiek kartu su stafuku savo buvau jakovo gydykloj tai tokiu problemu nepasitaikydavo.kai stafukas buvo ziurknuodziu uzvalges netycia,tai man net dave kazkokiu vaistu nemokamai,kurie manyciau ir isgelbejo gyvybe suniukui,nes tik skrandzio plovimas nebutu padejes.
P.S. Vaiva mes uz skiepus vetoj mokejom 45 Lt.
Tik vat nepatogumas tau yra gana tolimas atstumas
Saulius jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006, 13:37   #215
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Na, atstumas įveikiamas Tiesiog nemalonu, kai taip kažkaip keistai... Jau kai lašiukų nuo erkių ėjau, labai nemalonūs įspūdžiai likę, čia vėl...
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006, 13:43   #216
Saulius
Junior Member
 
Saulius's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Vilnius
Posts: 324
Default

Mes su Jurga ant vetos biski pykstam del tam tikru dalyku,BET jei ten dirba Daivos geros pazistamos,tai manau tikrai ziures i musu suniukus atsargiau ir atsakingiau,taigi nutarem del suniuko gydymo ir prieziuros apsistoti Vetoje
Saulius jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-2006, 13:48   #217
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

matai Sauliau, tu esi su Vetos kai kuriais asmenimis susidures, kurie net nezinau ar ten tebedirba. Paprasciausia as Vetos dabartini kolektyva gerai pazistu ir del to vis tiek kazkaip ramiau savo vaikus leisti ten, kur zinai, kas dirba.
o del Jakovo-nesakom kad blogas tik cia su skiepais tai jau ryskiai suktybes ir gudrybes daromos, kad tik kuo daugiau gauti is kliento uz vieno svirkstuko panaudojima ir lipduko iklijavima.
tai ir nervina.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 04-07-2006, 18:38   #218
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

O jūsų mažiukai po skiepų kaip jaučiasi? Nes Bruknė gal nuo jų, gal nuo karščio, tokia kažkokia apsnūdūs lyg ir labiau nei įprasta, ramesnė... Tik ėda gal net dar daugiau
Aišku, man tai iš karto babeziozė vaidenas, nes erkių teko vieną kitą išlupt jau. Nu bet aišku aš ir savo bet kokį galvos svaigimą ar mieguistumą nurašau ant galimo encefalito, bo šiemet jau tris turėjau
Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 05-07-2006, 07:35   #219
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Vikis tai taip jauciasi kaip ir pries tai-tik gal daugiau karvute patapo-siurbia vandeni tik duok-bet cia turbute del karsciu, o eda tiek pat ir duodasi ratais taip pat greitai.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 05-07-2006, 09:06   #220
Saulius
Junior Member
 
Saulius's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Vilnius
Posts: 324
Default

Musu Maja tai jauciasi gerai,ypac vakare kai atvesta ir einam mes kartu geliu laistyt.Tai laistau ne tiek geles kiek Maja
Vakar nutiko idomus ivykis.Zodziu mes su Maja vaiksciojom Valakampiuose tokiu nedideliu keliuku tarp misku.Pro sali pravaziavo masina,sustojo prie sankryzos,o is paskos kita masina jai i gala gana stipriai ivaziavo!Visa tai vyko prie pat musu.Maja visiskai neissigando.Galima tik spelioti ar avarija sukeles vairuotojas buvo siaip neatidus ar ....tiesiog uzsiziurejo i Maja ,nes islipes pikta zvilgsni i mus mete,o mes su Maja aisku tyliai tyliai per miskeli dingom is ivykio vietos
Saulius jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org