Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Tisk, televize a reklamy

Tisk, televize a reklamy Českoslovenští vlčáci v médiích, reklamě, videoklipech a televizi (kde hrají vlky nebo sami sebe). Články a programy o tomto plemeni...

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-03-2010, 03:45   #18
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
A již naprostá lež je, že by onen vodící pes byl psem, který napadá ostatní psy. Pes p. Primáka nebyl vycvičen v našem centru, ale již dlouhodobě p.Primákovi pomáháme. Právě na náš popud vrátil, tak jak uvádí i v článku svého předchozího psa, protože ten měl právě tendence napadat ostatní psy. Tohoto jeho psa známe od momentu, kdy ho převzal a jedná se o zcela nekonfliktního jedince a naštěstí ani tato událost ho nepoznamenala na psychice natolik, že by změnil své chování ke psům.
Nechci už tuto věc nějak pitvat, jen pokud by jste p. Daušová byla schopna domluvit s p. Primákem např. návštěvu v zoo nebo jiné společné venčení, rád bych viděl, co je podle Vás zcela nekonfliktní pes. Měli jsme včera večer tu čest s Endym v tramvaji. Když na Andělu přistupovali, beze slova jsem opustil se svou nukleární bestií slepecké místo a přesunul se do půlky tramvaje. Endymu to ale nestačilo a štěkal stejně, tak jsme se přesunuli až na konec vozu. Tady lituji p. Primáka, protože já si svého mutanta jakýmikoliv prostředky umlčím, on ale moc nevěděl co se děje a asi nijak moc razantně ani jednat nemůže. Jen mi prosím nemluvte o úplné nekonfliktnosti nebo nás o ní přesvědčte veřejně.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org