Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14-02-2010, 20:08   #21
jacekjg
Junior Member
 
jacekjg's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Jelenia Gora
Posts: 281
Default

WIELKIE GRATULACJE DLA ZWYCIEZCOWszczegolnie dla naszej slodkiej siostrzyczki.Pozdrawiam Mariola.
jacekjg jest offline   Reply With Quote
Old 14-02-2010, 20:24   #22
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

My też dotarlismy mamy nawet kilka zdjęć, co jest dość dziwne jak dla nas, ...a i widzę że przez przypadek wdarł się błąd w wynikach, Intifada była na miejscu 3 z oceną doskonałą
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 14-02-2010, 20:49   #23
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

My również serdecznie gratulujemy!
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 14-02-2010, 20:50   #24
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

A Wy jednak poddaliście się pogodzie?
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 14-02-2010, 22:31   #25
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

I my przyłączamy się do gratulacji!!! Przy okazji także dla "Bydgoszczan", bo nie ma chyba osobnego topicu.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 15-02-2010, 10:46   #26
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default

NO to sie obudziłem więc piszeCoż to był za weekend, cóż to była za wystawa!!!!!! Wielkie brawa dla Feneli z Braterstwa Wilczaków za zamkniecie Młodzieżowego Championatu i dla Kalaratri z Peronówki za ekstra ocene i prezentacje! O reszcie nie pisze, bo nawet nie rozmawialiśmy...
Z racji takiej, że prawie wszyscy wilczakowcy się zwinęli po ocenie w ringu i nikt nie został na finałach dodam, że Ardal w konkurencjach finałowych został doceniony przez sędzinę, p. Bukład i zgarnął 4. BOG!!!
Tymbardziej cieszy fakt, że oceny z wystawy pochodzą od dwóch niezależnych sędziów i Ardal tak się podoba
Pozwolę sobie napisać więcej słów o wystawie troche później, dodać jakieś fotki, ale niech się pozbieram
Jeszcze raz gratulacje dla pozostałych!!!
I DZIĘKUJEMY ZA GRATULACJE!!!
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.

Last edited by Kamoszka; 15-02-2010 at 10:56.
Kamoszka jest offline   Reply With Quote
Old 17-02-2010, 10:54   #27
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

A ja znow poplyne pod prad...

Chcialambym PODZIEKOWAC Grzeskowi za filmy:
[filmy pokazywaly fatalna prezentacja psow z ekipy zaprzyjaznionej z Grzeskiem, a przeciez najwazniejsze jest kolesiostwo - zostaly wiec ocenzurowane]

Pierwsza obserwacja:
Wiem juz dlaczego wygraly te psy, ktore wygraly. Choc oczywiscie kazdy ma swoje preferencje i ja tez niektore psy bym poprzesuwala...

Druga obserwacja:
Nie jestem w stanie zrozumiec najwiekszych krytykantow pani sedziny (ktorzy mowia, ze wystawa byla ustawiona), bo ZDECYDOWANIE powinni ja wychwalac pod niebiosa. Ich psy dostaly o WIELE lepsze noty niz na to zaslugiwaly zarowno eksterierem jak i prezentacja....

Eh.... ponownie pogratuluje wystawcom!!
I ponownie bicie piany okazalo sie jedynie bezpodstawnym laniem jadu...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP

Last edited by z Peronówki; 17-02-2010 at 23:30.
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 17-02-2010, 21:15   #28
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

No i ja nadrabiam zaległości....

Gratulacje dla uczestników. Jak widać była to dla każdego ważna wystawa

Zazdrościć tylko takich sierściuch.....- Unka nadal łysieje
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 17-02-2010, 23:28   #29
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Jak widze cenzura zadzialala... Po raz kolejny...

Poniewaz filmy pokazywaly slabiutka prezentacje wlascicieli psow zaprzyjaznionych z Grzeskiem i byly doskonalym dowodem, ze wystawa byla sedziowana prawidlowo, a slowa pomawiajace sedzine o kolesiostwo to jedynie bzdury wyssane z palca i nie poparte ZADNYMI SENSOWNYMI ARGUMENTAMI bazujacymi na WZORCU RASY (nic nowego, prawda?), wiec zostaly usuniete...

Ale WIDZIELISMY i BEDZIEMY PAMIETAC...

No i po raz kolejny to doskonale pokazuje, ze filmiki z wystaw sa tyle warte co osoba je nagrywajaca. Po raz kolejny ukrywa sie FATALNA prezentacje "krewnych i znajomych krolika" polujac na malutkie wpadki konkurencji... BRAWO!

(jeszcze ktos ma ochote pisac o przesladowaniu Grzeska i jego czysciutkim sumieniu?)
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP

Last edited by z Peronówki; 18-02-2010 at 00:18.
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2010, 13:38   #30
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

Szkoda że Margo sama z sobą prowadzi rozmowę było nas tam dość sporo. Może powiem kilka słów o wystawie patrząc z mojego punktu widzenia. Inti jaka jest każdy widzi i na zdjęciach i na tych "nieszczęsnych " filmikach, ja z jej występu jestem zadowolona, bo suka ma "za pazurem" i wystawienie jej jak na razie należy do kategorii : przygoda. Była to jej pierwsz w życiu wystawa w hali, i ją troche nerwy poniosły.Fenela to śliczna suka i nie dziwię się że zajęła I miejsce, będąc sędziną chyba podobnie bym postąpiła. Ale my nie odkładamy broni, jeszcze powalczymy tylko zastosuje dla mojego grubasa jakąś dietę cud , bo gdyby nie te kilogramy nie poszło by Danielowi tak łatwo
Pozdrawiam wszystkich obecnych na wystawie, może następnym razem będą bardziej rozmowni.
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2010, 14:04   #31
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

KŁAMSTWO jak zwykle u Margo.

Grzesiu jej śmierdzi, ale co jej pasuje to sobie od niego bierze. To jest logiczne, skoro mnie nie chcą to niech nie sięgają po to co zrobiłem.

No ale margo musi dobudować swoje chore ideologie po raz kolejny.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2010, 14:22   #32
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

tutaj jest kilka zdjęć Inti z wysatwy http://www.galicyjski.wilk.wolfdog.org/galeria/v/INTYFIADA+Maly+Bysterec/Wystawy/
zdjęcia wszystkich psów dodałam do galerii WD kilka dni temu, pewnie czekają w kolejce do dodania.
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2010, 14:35   #33
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by btd View Post
Grzesiu jej śmierdzi, ale co jej pasuje to sobie od niego bierze. To jest logiczne, skoro mnie nie chcą to niech nie sięgają po to co zrobiłem.
Ponownie blad logiczny, ale tez logiki nie oczekiwalam. Pewnego poziomu tez nie - do dennych wypowiedzi juz sie przyzwyczailam...

Tak sie sklada, ze to nie sa prywatne filmiki Grzesia, ale sa na nich psy i ludzie z forum, jak i psy z mojej hodowli...
Ale jak rozumiem po taz kolejny nie chodzilo o nagranie wystawy, ale o zwykle wylapywanie wpadek wystawcow "poza kliuki" i kolejne szadercze nabijanie sie z innych (podczas, gdy samemu nie reprezentuje sie ZADNEGO poziomu). A caly jad wynika z tego, ze najgorsze prezentancje mieli wlasnie najwieksi krytykanci... (ale to tez nic nowego)

BZDURA jest tez pisanie, ze nie ma sie prawa linkowac do filmow na youtube. Polecam lekture na temat praw autorskich i liniowania... Bo widze tu OGROMNE braki merytoryczne....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2010, 14:40   #34
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Grzesiu jest autorem no nie? czyli moze decydowac gdzie i jak je publikuje. Chyba ze teraz zaczniesz wciskac ciemnote ze nie moze?

Nic nie bylo napisane o zadnym prawie, moze glosy w twojej glowie ci podpowiedzialy ze ktos napisal cos o prawie? Napisalem ze logiczne dla mnie jest ze jak z kims nie chce miec do czynienia tak bardzo ze go wyrzucam/banuje, to tez nie dotykam tego co ta osoba robi. Chyba ze sie ma tak gietki kregoslup jak ty.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2010, 14:48   #35
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Galicja View Post
Inti jaka jest każdy widzi i na zdjęciach i na tych "nieszczęsnych " filmikach, ja z jej występu jestem zadowolona, bo suka ma "za pazurem" i wystawienie jej jak na razie należy do kategorii : przygoda. Była to jej pierwsz w życiu wystawa w hali, i ją troche nerwy poniosły.Fenela to śliczna suka i nie dziwię się że zajęła I miejsce, będąc sędziną chyba podobnie bym postąpiła.
A znasz psa, ktory urodzil sie jako perfekcyjny wystawca... Wiem, ze celem filmujacego bylo pokazanie, ze to Inti i Fenela prezentowaly sie zle...
A co niektore osoby dostrzegaja i pokazuja kazda najmniejsza nawet wpadke konkurencji, przymykajac oka na wlasne ogromne wtopy... Ale tak maja i juz...


Jednak tym razem zgnebienie konkurencji sie nie udalo... Wrecz przeciwnie... Pamietasz tekst "po ogonach ich poznacie". W Rzeszowie pasowal do obu suczysk... Widac po kitach, ze zarowno Inti jak i Fenela swietnie sie czuja i ze prezentacja je bawi... A to BEZCENNE...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2010, 14:52   #36
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by btd View Post
Grzesiu jest autorem no nie? czyli moze decydowac gdzie i jak je publikuje. Chyba ze teraz zaczniesz wciskac ciemnote ze nie moze?
Alez oczywiscie, ze moze... To zalezy od intencji...
Jesli film mial byc uwiecznieniem wystawy to co zlego, aby wszyscy go zobaczyli. Nie znam osoby o szczerych intencjach, ktora mialaby cos przeciwko...
A jesli mial byc jedynie filmowym paszkwilem, ktory grupce "wybranych" mial zapewnic ubaw bazujacy na osmieszaniu innych wystawcow to rzeczywiscie trudno sie dziwic, ze Grzesiek nie zyczy sobie, aby byl ogladany przez kogos, kto jest przez niego wyszydzany...

A jesli bedziesz nadal probowal przekonac nas, ze 2+2 jest 5 to.... MASZ TAKIE PRAWO....mamy DEMOKRACJE....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP

Last edited by z Peronówki; 18-02-2010 at 14:54.
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2010, 14:59   #37
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Quote:
A jesli bedziesz nadal probowal przekonac nas, ze 2+2 jest 5 to.... MASZ TAKIE PRAWO....mamy DEMOKRACJE....
No wlasnie patrze jak ty usilujesz to zrobic. :-D
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2010, 15:09   #38
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

Tak to co czasem sie widuje na wystawach nasuwa jedno pytanie, śmiać sie czy płakać. Nie mamy zbyt dużego doświadczenia z wystawami ale to co widzieliśmy w Kielcach w zeszłym roku . A najlepsze były komentarze po wystawie w stylu moje psy sie troche stresowały ale ogólnie super sie wystawiły normalnie ubaw po pachy. Kto był to widział.
To pisałem ja Witek
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2010, 15:15   #39
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Ja osobiscie, nie zgadzam sie na publike filmow czy zdjec moich i mojego psa. Do uzytku domowego-prosze bardzo.
Chyba, ze ktos ma na to moja zgode, wtedy prosze bardzo.
Ja nie wrzucam zadnych filmikow na neta. I oczekuje tego samego.
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 18-02-2010, 16:13   #40
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Dobra, skoro jest o Rzeszowie i opisach psow to ja "przyczepie" sie do jeszcze jednego slowa krytyki, bo ta "problematyka" powraca i kwitnie za plecami zainteresowanych.... A niestety widac, ze niektorzy nie bardzo orientuja sie jak powinno sie oceniac wilczaki...

Chodzi o "sucze" psy...
Zarzuty padaly pod adresem Loraya w Poznaniu, teraz pod adresem Ardala, ktory "nie niesie cech płci, tłumacząc na polski, ma suczy wygląd"...

Oczywiscie psy sa normalne, czego brak to wiedzy samym krytykantom... W czym problem?

Zaczne od pytania: czy odwiedzajac dzieci w przedszkolu oczekujemy, ze dziewczynki beda mialy budowe jak Pamela Andreson? A chlopcy beda mieli brode i wasy oraz muskulature Schwarzenegera? Czy w podstawowce oczekujemy dziewczyn i chlopcow wygladajacych na 30 czy 40 lat?
Dlaczego nie??!?! Bo myslimy LOGICZNIE. Bo sa to DZIECI i MLODZIEZ, ktora dopiero dorasta. I gdyby przedszkolak wygladal dorosle, to pewno gdy osiagnie pelnoletnosc wygladal by jak swoj wlasny dziadek lub babcia...

To samo dotyczy PSOW. ZADEN doswiadczony hodowca i sedzia nie bedzie oczekiwal, ze psy i suki w klasie mlodziezy beda wygladaly DOROSLE. Ze niczym sie nie beda roznily od psow 3-4 letnich. Powiem wiecej: mlody pies MUSI wygladac mlodo. Bo jesli bedzie wyglada zbyt "staro" na swoj wiek to gdy dorosnie bedzie to malo TYPOWY przedstawiciel rasy... To ZAWSZE sprawdzajaca sie REGULA.

Samce, ktore w klasie mlodziezy wygladaja dorosle maja zwykle potem (w wieku 3-4 lat) problemy ze zbyt ciezkimi glowami, zwykle dochodza do tego problemy z faflami i ogolnym wygladem i ciala i glowy... Staja sie "owczarkowate" lub jak ktos woli "psowate".

Z sukami jest podobnie - czesto spotyka sie suki, ktore wygladaja jak dorosle, choc startuja w klasie mlodziezy, a czasem nawet szczeniat. Co sie z nimi potem dzieje, gdy zaczynaja sie zmieniac w wieku dorastania.... Staja sie SAMCZE... Wygladaja jak psy, a nie suki...

I przyznaje, ze jesli ktorys z psow w Rzeszowie ma problemy z wyrazem typowym dla plci to byla to jednak z suk, ktora wygladala dorosle w klasie mlodziezy, ale obecnie jej glowa ma wyraz typowy dla samcow - przypomina swojego wlasnego dziadka...


Tak wiec nie krytykujmy... Pozwolmy naszym psom, aby mialy dziecinstwo... Bo z mlodego (czasem rowniez nierownomiernie rosnacego) psa wyrosnie za 1 lub 2 dorosly wilczak... I dopiero wtedy zabierajmy sie za ocene, czy jest samczy, czy suczy...

A jesli chcemy krytykowac i oceniac jakies psy - bierzmy poprawke na wiek... Uniknie to takich wlasnie wpadek jak krytykowanie psow normalnie sie rozwijajacych i promowanie psow "starych malenkich", ktore po osiagnieciu doroslosci zatraca cechy typowe dla rasy...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org