Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-09-2011, 22:20   #21
jaskier
Junior Member
 
jaskier's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Warszawa
Posts: 242
Default

Quote:
Originally Posted by anula View Post
kolezanka juz dzisiaj zaczela je czesać
Jak to dobrze miec wilczaka...
E tam, ja swojego niecnotę muszę czesać 2 razy w tygodniu bo inaczej włos ściele się gęsto po podłodze, po ubraniach i po meblach A jak wyczeszę kilka garści kudłów, to ściele się mniej gęsto

Do jutra. My pewnie w takim razie też wcześniej (o 10) przyjedziemy - raz, że też musimy się z tłumem obstukać, dwa, że to trzecia wystawa - przydałoby się w końcu własną ringówkę kupić, żeby nie powtórzyło się zamieszanie z Białego, któregom autorem
__________________
Kuba

Pies: Absynt Wilk z Baśni (Jaskier)
jaskier jest offline   Reply With Quote
Old 09-09-2011, 23:55   #22
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

P-O-W-O-D-Z-E-N-I-A ! I dołączam do Agi z prośbą o opiekę nad "bejbisiem" (który potem wszystko powie dziadkowi, który wujek był miły, a który nie...).
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 10-09-2011, 07:10   #23
jaskier
Junior Member
 
jaskier's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Warszawa
Posts: 242
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
P-O-W-O-D-Z-E-N-I-A ! I dołączam do Agi z prośbą o opiekę nad "bejbisiem" (który potem wszystko powie dziadkowi, który wujek był miły, a który nie...).
Oj, coś czuję, że maluch poradzi sobie lepiej niż nie jeden starszak, a już na pewno lepiej niż Jaskier, który na czas wystawy staje się wilczakiem specjalnej troski i próbuje każdej okazji, żeby dać nogę z imprezy
__________________
Kuba

Pies: Absynt Wilk z Baśni (Jaskier)
jaskier jest offline   Reply With Quote
Old 10-09-2011, 09:11   #24
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Quote:
Originally Posted by jaskier View Post
Oj, coś czuję, że maluch poradzi sobie lepiej niż nie jeden starszak, a już na pewno lepiej niż Jaskier, który na czas wystawy staje się wilczakiem specjalnej troski i próbuje każdej okazji, żeby dać nogę z imprezy

To trzeba go izolować od Wonderfulii, bo jeszcze razem wpadną na plan - ucieczka

Gaga, Ty się nie martw, Biesio lllluuuuubbbbiiiii szczeniaczki, będzie bardzo dobry wujcio
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 10-09-2011, 09:36   #25
jaskier
Junior Member
 
jaskier's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Warszawa
Posts: 242
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
To trzeba go izolować od Wonderfulii, bo jeszcze razem wpadną na plan - ucieczka
Izolować powiadasz? A już myślałem, że pobiegacie razem z nami dla rozluźnienia Zamiast śmiać się z nas stojąc leniwie na trawce
__________________
Kuba

Pies: Absynt Wilk z Baśni (Jaskier)
jaskier jest offline   Reply With Quote
Old 10-09-2011, 14:35   #26
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post

Gaga, Ty się nie martw, Biesio lllluuuuubbbbiiiii szczeniaczki, będzie bardzo dobry wujcio
Ja się nie martwię, ja tylko przyprowadzę Cheya i przepytam , kto był grzecznym wilczakiem


A teraz - chwalić się proszę
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 10-09-2011, 18:35   #27
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
A teraz - chwalić się proszę
Wonderfulia powtórzyła Radom CWC, ocena doskonała, lok. I, najlepsza suka w rasie

innych nie piszę, bo nie chcę namieszać kto co. Łukasz to nie pisze, więc Haczi, czyli Robin Wilczy Duch, ocena doskonała, naj. junior.
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 10-09-2011, 19:02   #28
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Bies byl dzisiaj niegrzecznym, miotającym się wilczakiem, we władzy testosteronu. Wygral w swojej klasie - bo byl jeden jedyny .
Najlepsze bylo, jak asystent sedziego pyta sie mnie, wchodzacej na ring: A co on taki ciemny? Ja mu na to, ze sie opalił na wakacjach
opis b.dobry, kolejny CWC do kolekcji
Za to sie pochwale sukcesikiem cudzego pieska, a co tam - wybiegalam najlepszego szczeniaka dla mojej znajomej - w stawce byly cztery leonbergery, okolo polroczne - to sa dopiero spokojne, delikatne miśki - do zaglaskania, mniam jakby ktos chcial - sa dwa do kupienia...
anula jest offline   Reply With Quote
Old 10-09-2011, 21:26   #29
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Gratulujemy
Asystent chyba od innych ras, bo taki dziwienie się świadczy o tym, że się wzorca nie czytało:P

Dostaliśmy wieści o debiucie wnusia i rozpękliśmy się z dumy i radości, aż żałujemy, że nie udało się nam widzieć i kibicować osobiście (ale mamy usprawiedliwienie od weta).
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 10-09-2011, 21:44   #30
jaskier
Junior Member
 
jaskier's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Warszawa
Posts: 242
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Gratulujemy
Asystent chyba od innych ras, bo taki dziwienie się świadczy o tym, że się wzorca nie czytało:P
Oj, nawet nie zaczynaj. Tragiczny był ten gość. Na moje oko były funkcjonariusz. Kiedy się odzywał, to tylko z pretensjami i tonem takim, jakby prowadził śledztwo. Ale wilczakowcy nie z tych, co sobie pozwalają na takie numery - koleszka zebrał na miejscu opierdol od kilku osób. Pan sędzia za to był miły.
__________________
Kuba

Pies: Absynt Wilk z Baśni (Jaskier)
jaskier jest offline   Reply With Quote
Old 10-09-2011, 21:52   #31
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

Gratulacje wszystkim!!(małym, dużym i tym co się opalali na wakacjach)
Wonderka się rozszalała widzę
A tymi wynikami wnuków, to pochwal się Gaga tak kompletniej i dokładniej co kto i jak, a nie tylko domysły i domysłyRadość wielka jest, to się trzeba dzielić

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Asystent chyba od innych ras, bo taki dziwienie się świadczy o tym, że się wzorca nie czytało:P
My pośrednio doświadczyliśmy takiego zjawiska: sędzina (Czeszka!!!) w ringu finałowym patrzy na psa, patrzy, przygląda się i pyta "Przepraszam, czy to csv czy saarloos? Bo mnie się te rasy zawsze mylą..."
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote
Old 10-09-2011, 22:04   #32
Irmina
Junior Member
 
Irmina's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Pułtusk k. Warszawy
Posts: 86
Default

Witam! Dziękujemy za spotkanie Michał próbował później doliczyć się "Wandalków", ale po 6 było 12, później 17 a skończył na 40..... Biesu miał "mocne wejscie", jak to na młody testosteron przystało
I dla porządku, jak zawsze, wpisuję cytując: "duzy, silny, b. dob. typ i wyraz dob. głowwa mocny prosty grzbiet dob. ułożony zad. dob. kąt. kończyn. przed. i b. dob. tylnych silna przestrzenna akcja"
tak, jak Biesu, Wandal biegał sam - rozgladał się za to za każdym ogonem - ocena doskonała i CWC
Do miłego
Irmina jest offline   Reply With Quote
Old 10-09-2011, 22:15   #33
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Bajka View Post
Wonderka się rozszalała widzę
Z takim poczuciem własnej wartości, zdobytym podczas zbiorowych adoracji przez grupę chłopaków, to dziwi nic

Quote:
A tymi wynikami wnuków, to pochwal się Gaga tak kompletniej i dokładniej co kto i jak, a nie tylko domysły i domysłyRadość wielka jest, to się trzeba dzielić
Ja bym bardzo chciała, ale pierwszeństwo ma tu mamuśka, czekamy na Grabę
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 11-09-2011, 02:05   #34
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Ja do asystenta mam zupełnie inaczej - dzisiaj było moje drugie spotkanie z nim i uważam, że w stosunku do mnie był super. Podpowiadał mi jak Wonderę ustawić, co robić, czego nie. Poza tym sympatyczny bardzo był. U mnie człowiek jest bardzo na plus

A Sukullusa coś faktycznie się rozszalała ...

Gaga, a co z Cheyem? cóż to za laurka weterynaryjna??????
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 11-09-2011, 08:03   #35
Bajka
'Wilk z baśni' :)
 
Bajka's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kraków / Żydów...i tak na zmianę:)
Posts: 749
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Ja bym bardzo chciała, ale pierwszeństwo ma tu mamuśka, czekamy na Grabę
Aaaa, no tak PrawdaPani mamie należy pierwszeństwo oddać

Quote:
Originally Posted by jaskier
koleszka zebrał na miejscu opierdol od kilku osób.
A widzisz? A widzisz? A nie mówiłam, że wystawy to czysta przyjemność
__________________

www.wilkzbasni.pl
Kalaratri z Peronówki (Furia) & Clair De Lune Srdcerváč (Luna) & Bazyliszek Wilk z baśni
Bajka jest offline   Reply With Quote
Old 11-09-2011, 08:09   #36
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by jaskier View Post
Oj, nawet nie zaczynaj. Tragiczny był ten gość. Na moje oko były funkcjonariusz. Kiedy się odzywał, to tylko z pretensjami i tonem takim, jakby prowadził śledztwo. Ale wilczakowcy nie z tych, co sobie pozwalają na takie numery - koleszka zebrał na miejscu opierdol od kilku osób. Pan sędzia za to był miły.
Ja tam nic do niego nie mam, ale na głupie pytanie dostal glupia odpowiedz
Mysle, ze nie jest taki zly, moze tylko troche niezreczny, ale pewnie dlatego, ze chce rozladowac napiecie, chociaz mu czasem nie wychodzi
anula jest offline   Reply With Quote
Old 11-09-2011, 10:24   #37
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
A Sukullusa coś faktycznie się rozszalała ...
Dojrzała kobieta i teraz rozsiewa z wdziękiem swój czar (w przeciwieństwie do rozsiewanej /bez wdzięku/ zajebistości przez nasze samce)

Quote:
Gaga, a co z Cheyem? cóż to za laurka weterynaryjna??????
Sztukujemy urwaną ostatnio łapę, właśnie siedzę i dziergam owijkę Mamy prikaz stabilizacji łapy na spacerach, zakupiliśmy kolorowe bandaże - w Bieszczady pasi, zielony kolor Ale postanowiłam sobie ułatwić życie i pod spód dać coś w rodzaju końskiej owijki. Jak do tego przyczepie światełko i dzwoneczki, to będzie "wiejski tuning"
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 11-09-2011, 12:42   #38
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Sztukujemy urwaną ostatnio łapę, właśnie siedzę i dziergam owijkę Mamy prikaz stabilizacji łapy na spacerach, zakupiliśmy kolorowe bandaże - w Bieszczady pasi, zielony kolor Ale postanowiłam sobie ułatwić życie i pod spód dać coś w rodzaju końskiej owijki. Jak do tego przyczepie światełko i dzwoneczki, to będzie "wiejski tuning"

Bidak plus jest taki, że chociaż kamuflaż mu to ułatwi w Bieszczadach
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 11-09-2011, 17:05   #39
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Dojrzała kobieta i teraz rozsiewa z wdziękiem swój czar (w przeciwieństwie do rozsiewanej /bez wdzięku/ zajebistości przez nasze samce)


Sztukujemy urwaną ostatnio łapę, właśnie siedzę i dziergam owijkę Mamy prikaz stabilizacji łapy na spacerach, zakupiliśmy kolorowe bandaże - w Bieszczady pasi, zielony kolor Ale postanowiłam sobie ułatwić życie i pod spód dać coś w rodzaju końskiej owijki. Jak do tego przyczepie światełko i dzwoneczki, to będzie "wiejski tuning"
Trzymamy łapki i kciuki za łapę Księciunia...
A ja, po wczorajszym dniu intensywnej, wymuszonej gimnastyki izometrycznej leczę zakwasy
Ale nicto, od pazdziernika wracamy do szkoly, tym razem dla droslych psow. Nie dam sobą pomiatać na drugim koncu smyczy, nawet jesli sie to da wytlumaczyc hustawka hormonalną
anula jest offline   Reply With Quote
Old 11-09-2011, 19:09   #40
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by anula View Post
A ja, po wczorajszym dniu intensywnej, wymuszonej gimnastyki izometrycznej leczę zakwasy
Ulalaaa...to było chyba jakoś szczególnie? Może za dużo samców po drodze i tarasowały biesowy szlak ku ringowi? Musiał naburczeć, aby się nieco porozchodziły Az ta szkoła zabrzmiała jak kara Dobrze, że wcześniej młody podzikuje sobie na szlakach;p
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org