Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20-07-2007, 11:35   #41
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

No to bedzie imprezka A kto wie moze bedzie nawet jedzonko z prawdziwego rozna jak da rade :P
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 05-08-2007, 13:11   #42
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Słuchajcie sluchajcie,robimy ankiete bo jest duuuzo pomyslow co robic by to spotkanie bylo jedyne w sobie i nie zapomniane

A mianowicie jest kilka koncepcji np.:

1.spływ kajakami z psami(kajaki mam wiec to ne probelm i to duze gdzie psiak w srodku tez moze spokojnie siedziec)

2. Wycieczka piechotka na Podklasztozre gdzie mozemy zwiedzic zamek cystersow i .. jak uda mi sie namowic znajomych z bractwa zrobi sie mini pokazjik walki np. mieczem,ale jesli nie da rady to zawsze moge pzryniesc luk i strzaly i zrobimy mini trening szkoleniowy nauki strzelania z niego (uwierzcie swietna sprawa)

3. Jest pomysl na wieczorek artystyczny,ale to potrzebuje chetnych wariatow ktorzy sie nie wstydza i podesle mini scenariusze(bo to sa krotkie ale naprawde fajne scenki).

4. Mozna zrobic tak ze bedzie i grill i ognisko,wiec kto co lubi

5. Wieczorkiem albo rankiem kto wytrwa moge zabrac nad rzeke i bagna gdzie swit(lub zachod slonca) sa nieziemskie i ta mgla unoszaca sie nad nimi...

6.Mozna tez zrobic mini zawody w siatkowke(jak to mialo miejsce na slowacji)

7. Lub wielkie kapanie psiako w rzece jak bedzie ladna pogoda,bo skarpy wato zwierzyc

Wiec piszcie.. bo coz wszytkiego sie nie da zrobic..
Wiec co wam najbardziej sie podoba?

P.S. Wycieczka na Podklasztozre to spacerek kilku kilometrow,ale przez Sulejow jest kawalek wiec mozna by to uznac za pochod przez to niewielkie miasteczko
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 06-08-2007, 16:54   #43
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
1.spływ kajakami z psami(kajaki mam wiec to ne probelm i to duze gdzie psiak w srodku tez moze spokojnie siedziec)
Tzn czy uda sie nam z psami gdzies splynac to nie wiem.... Ale zabawa z ich ladowaniem do lodek murowana... probowalam, wiec wiem.... a kto nie probowal ten niech pocwiczy z ladowaniem psa do taczki...

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
2. Wycieczka piechotka na Podklasztozre gdzie mozemy zwiedzic zamek cystersow i .. jak uda mi sie namowic znajomych z bractwa zrobi sie mini pokazjik walki np. mieczem,ale jesli nie da rady to zawsze moge pzryniesc luk i strzaly i zrobimy mini trening szkoleniowy nauki strzelania z niego (uwierzcie swietna sprawa)
Fajna sprawa - ja za.... moge sie nawet przebrac za jakis czarny charakter...

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
3. Jest pomysl na wieczorek artystyczny,ale to potrzebuje chetnych wariatow ktorzy sie nie wstydza i podesle mini scenariusze(bo to sa krotkie ale naprawde fajne scenki).
Tu potrzebowac bedziesz DUZO piwa, zeby znalezc chetnych...

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
4. Mozna zrobic tak ze bedzie i grill i ognisko,wiec kto co lubi


Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
5. Wieczorkiem albo rankiem kto wytrwa moge zabrac nad rzeke i bagna gdzie swit(lub zachod slonca) sa nieziemskie i ta mgla unoszaca sie nad nimi...
Ja za.... tzn o ile dotrwam do rana... bo nie ma szans, ze wstane... o tej porze z lozka moze mnie wyrwac tylko info, ze w kranie jest woda...

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
6.Mozna tez zrobic mini zawody w siatkowke(jak to mialo miejsce na slowacji)
Mozna...

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
7. Lub wielkie kapanie psiako w rzece jak bedzie ladna pogoda,bo skarpy wato zwierzyc
Tu tez jestem za.... ale wydaje mi sie, ze chcac nie chcac kapiel bedzie polaczona z ladowaniem Burych do kajakow...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 06-08-2007, 17:47   #44
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Kapiel OK, pod warunkiem że potem zapewnicie mi fryzjera dla Cheitana ..inaczej do wody nie wchodzimy
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 06-08-2007, 23:41   #45
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Gaga,zawsze jak chcesz to na osrodku jest basen,wiec zeby Cheitanek nie brudzil sie w rzecznej wodzie moze poplywac z nim,a tak chlorek i same przyjemnosci antybakteryjne

Margo z mloda probowalam taczki i kajaka,jak taczka odpada,tak w kajaku sie nawet utrzymuje )))
A do artystycznej czesci,o sladka i bez najmniejszego problemu(nie ma jak wtyki w hurtowni piwa) zalatwiam keg lub dwa .. mnie samej teraz juz nie stac na postawienie takiego cacka:P
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 29-08-2007, 13:50   #46
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Wiec jak na razie wyglada to tak:
(...)
Narvana i Garuda
nas nie bedzie.
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 29-08-2007, 15:07   #47
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

No my jeszcze nie wiemy jak sie ulozy...
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 29-08-2007, 19:47   #48
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Szkoda,bo zapowiada sie ciekawie
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 29-08-2007, 22:24   #49
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

No to ja jeszcze z Maxem. Ereshka chyba zostanie w domu, bo jest mocno zazdrosna o Maxa i paré glów dziewczyn Maxa moglaby ogdryzc. Max natomiast ma okazje poznac swoje i Brendy DZIECIAKI BO TEZ BEDA (mamy taká nadziejé). Na spotkaniu nie bedziemy bo wyjezdzamy na wystawe tradycyjne noca. Ale na wystawie chetnie wszystkich poznamy.
Pozdrawiam z Anglii
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 30-08-2007, 00:42   #50
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

No to super, im nas wiecej tym lepiej,miejsca ciagle sa,wiec jak nawet ktos zdecyduje sie w ostaniej chwili to nie ma problemu,nie sa potrzebne ani namioty,ani spiwory,poniewaz to sie odbedzie na osrodku, w domkach ( jak cos mozna zeknac www.dresso.pl) , oplaty jesli juz beda jakies popierane to co najwyzej za jedzenie ale to wszytko doklandie niedlugo zostanie opisane i umieszczone
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 30-08-2007, 08:51   #51
aneta1
Member
 
aneta1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Będzin
Posts: 708
Send a message via Skype™ to aneta1 Send Message via Gadu Gadu to aneta1
Default

Na 100% jesteśmy na wystawie a na 90% na spotkaniu zależy czy Krzysiek będzie musiał być w pracy czy nie ale mam wielką nadzieje że dotrzemy na imprezkę
__________________


aneta1 jest offline   Reply With Quote
Old 30-08-2007, 11:16   #52
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Imprezka zostanie przeciagnieta od piatku do niedzieli,ze jeszcze i po wystawie mozna przyjechac,wiec kazdy moze sie zalapac na odpowiadajacy mu czas
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 30-08-2007, 11:19   #53
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

My ze Sławkiem i Imbusem bardzo chcielibyśmy przyjechać w piątek - ale ja mogę nie dostać wolnego - ale będe walczyć.
Od której można przyjeżdżać w piątek i czy nas koś przywita np o 12:00 w nocy???
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 30-08-2007, 11:24   #54
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Kasiu, jak mozesz watpic?! Jasne ze powita, a jak chcesz i mozesz to i od amego rana przyjezdzajcie sie zaklimatyzowac Tereny do chasania sa,a mloda napewno baardzo sie ucieszy ze spotkania z braciszkiem
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 30-08-2007, 11:43   #55
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

No to sie już nie moge doczekać. Na razie dochodze do siebie po Późnej ale juz czas myśleć o następnym spotkaniu . Sprobujemy przyjechać popołudniu w pt. i może Ci w czymś pomozemy?
A co do biegania - to Imbus z dziką rozkoszą spotka sie z siostrą.
Namawiamy tez brata Imina ( Wuko) do przyjazdu - może sie uda???
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 30-08-2007, 11:48   #56
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

To genialnie, tam mi za duzo nie trza bedzie pomagac, bo sa sale zaraz przy ognisku wiec nie potrzeba juz robijac na miotu,zabezpieczajacego przed zla pogoda, grill jest wbudowany wiec wszytko na miejscu,moze tylko szykowanie jedzonka i przygotowywanie ogniska
A ja juz Imbusa widze jak szaleje z Ishtar po tych moich okolicznych skarpach,lakach i rzeczkach
A jesli Ci sie uda namowic Imina to bedzie BOSKO!!
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 31-08-2007, 14:42   #57
AngelsDream
Wiewiórka Wredna
 
AngelsDream's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Warszawa
Posts: 877
Send Message via Gadu Gadu to AngelsDream
Default

Spotkanie zaczyna się w piątek, potem cała sobota i w niedzielę wystawa, tak ?
No to my jedziemy z Jaberrozą i sssmokiem, a raczej oni z nami :] I kto wie, może pojedzie z nami jeszcze owczarek szetlandzki ze swoją panią, od którego wszystko się zaczęło.
__________________
(...)W kwestie mroczne i ogromne
Słodka świata treść wycieka:
Wszystko wina to człowieka(...)
AngelsDream jest offline   Reply With Quote
Old 31-08-2007, 16:44   #58
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Quote:
Originally Posted by AngelsDream View Post
Spotkanie zaczyna się w piątek, potem cała sobota i w niedzielę wystawa, tak ?
No to my jedziemy z Jaberrozą i sssmokiem, a raczej oni z nami :] I kto wie, może pojedzie z nami jeszcze owczarek szetlandzki ze swoją panią, od którego wszystko się zaczęło.
Wystawy klubowe,czyli i nasza klubówka jest tylko 23-ego, w niedziele, bo dzien wczensiej są krajówki innych ras,wszytko masz a stronie związku (http://www.zkwp.lodz.pl/html/index.php ).
Świetnie,możecie przyjezdzać,dla każdego znajdzie się miejsce. Spotkanie oficjalnie zaczyna sie w sobote,ale jesli bedzie wiecej chętnych na piątek mozna oficjalne otwarcie zrobic wczensiej. W piatek to raczej tak rekreacyjnie-odpoczynkowo Moze ewentualnie pomoc w przygotowaniach
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 31-08-2007, 17:11   #59
AngelsDream
Wiewiórka Wredna
 
AngelsDream's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Warszawa
Posts: 877
Send Message via Gadu Gadu to AngelsDream
Default

No to my możemy pomóc, ale najpierw się dowiemy, co z szetlandem
__________________
(...)W kwestie mroczne i ogromne
Słodka świata treść wycieka:
Wszystko wina to człowieka(...)
AngelsDream jest offline   Reply With Quote
Old 31-08-2007, 17:16   #60
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Tak wogole chcialabym zauwazyc z dziś ostatni dzień zgłaszania psiaków na Łódzką wystawę,wiec kto jeszce tego nie zrobil to raz,raz!! Bo zapowiada sie naprawde ciekawie i konkuręcja nie mała i ma nadzieje ze wszyscy spotkamy sie na spotkaniu Nudy nie powinno byc , a dla ,jak i niczego nie zabraknie
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org