Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Kluby CzW i prawo

Kluby CzW i prawo Kluby CzW w Polsce i za granicą, informacje na temat grupy inicjatywnej Klubu Czechosłowackiego Wilczaka, przepisy dotyczące rasy...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30-06-2012, 19:30   #81
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by Bura View Post
Ori:
""Hej Szasztin,
Nie podpisywałaś deklaracji wg KAWu, więc nie bardzo widzę Cię jako przedstawicielkę członków KAWu.
Ale dziękuję, że się angażujesz.""

Odzew na "dobrą wolę" Szasztin był byle jaki. Nie bardzo rozumiem te słowa szczególnie, że Szasztin wyszła z gestem dobrej woli ze strony Osób składających deklaracje zbierane przez GI /jakby w imieniu GI właśnie/, a nie KAW....

To jest reakcja Szasztin:
"Ja jestem nikim zatem czekam na GI .I wracam do swojej roboty "
To teraz wiesz, ekspercie od psychiatrii, jak się poczuła Szasztin???
Właśnie to samo teraz przechodzisz. Ale Ona była pierwsza.
I na koniec powiem /w swoim imieniu!/: Panu już dziękuję.
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 30-06-2012, 20:47   #82
jefta
Call Me Sexy Srdcervac
 
jefta's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Wroclaw
Posts: 1,233
Send a message via Skype™ to jefta Send Message via Gadu Gadu to jefta
Default

Gdzieś mi w pamieci miga 75% członków na walnym. Nie wiem czy to umowna ilość narzucona przez zk, czy wynika pośrednio z regulaminiu np uchwalania statutu, czy zwyczajnie to wymyśliłam ale warto to sprawdzić bo deklaracji potrzeba więcej niż sto. Część nie ma opłaconych składek, część się obrazi no i wiele osób nie wybiera się na wycieczkę przez pól Polski na zebranie.
__________________
jefta jest offline   Reply With Quote
Old 30-06-2012, 21:09   #83
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
I na koniec:
wydaje mi sie, ze sprawa "sama sie" rozwiazala. Stalo sie tak jak mialo (tzn dostalam cynk, ze taka bedzie decyzja KAW jak nie uda sie nic ugrac tutaj): Ela (i stowarzyszemi) zadecydowali, ze zrobia klub "KLUBU RASY CESKOSLOVENSKY VLCAK i SAARLOOS WOLFHOND".
W zwiazku z tym jako czlonek GI chcialabym serdecznie zaprosic osoby, ktore dawaly Eli deklaracja chcac tworzyc KLUB CESKOSLOVENSKEHO VLCAKA o wypelnienie deklaracji:
http://czw.pl/dokumentacja_klubowa/d...cja_i_list.doc
Pragne tez podkreslic, ze deklaracje mozna skladac do obu klubow - i wilczaka (http://czw.pl/) i Saarloosa/wilczaka (KAWowy).
Jesli komus rzeczywiscie zalezy na rasie i ma ochote wspolpracowac z ludzmi, ktorzy nikogo do niczego SILA nie zmuszaja i tupaniem nozka nie probuja narzucac swojej woli to zapraszam....
Nie opadl jeszcze kurz narobiony zamieszaniem propozycja KAWu, nie ma jeszcze odpowiedzi GI, a Grzes juz przeedytowal strone i zaklada z Ela
"Klubu Ras CESKOSLOVENSKY VLCAK & SAARLOOS WOLFHOND"

Wyjasnila sie tez sprawa grupy inicjatywnej KAWu opisywana tajemniczym
"Ela + jeszcze ktos" lub "KAW (i stowarzyszeni)". Utrzymywano to w tajemnicy i ukrywano przed "opinia publiczna"... co sie dziwic skoro byla to Ela i Grzes. No moze jeszcze ktos, ale akurat juz ta informacja to dla mnie o wiele za wiele....

To pisalam JA, prywatnie, NIE w imieniu GI
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 30-06-2012, 21:43   #84
trunksia
Junior Member
 
trunksia's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Pszczyna
Posts: 163
Default

Powiem szczerze, że ja trochę nie ogarniam tego wielkiego "odtrącenia".
Propozycja pomocy może i wyszła, ale w sposób co najmniej z ominięciem podstawowych zasad kindersztuby.
Dlaczego tak wielkim problemem jest podpisanie deklaracji zbieranych przez GI?
Co stoi na przeszkodzie pojawienia się członków KAW'u ( po podpisaniu deklaracji GI) na walnym zebraniu i przedstawieniu swoich propozycji czy też wizji klubu?
Skąd święte przekonanie, że już teraz trwają rozmowy, ustalanie regulaminu/ statutu i dzielenie stołków?

No po prostu nie ogarniam...
trunksia jest offline   Reply With Quote
Old 30-06-2012, 22:18   #85
Gipson
Junior Member
 
Gipson's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Warszawa
Posts: 385
Send Message via Gadu Gadu to Gipson
Default

Quote:
Originally Posted by jefta View Post
Gdzieś mi w pamieci miga 75% członków na walnym. Nie wiem czy to umowna ilość narzucona przez zk, czy wynika pośrednio z regulaminiu np uchwalania statutu, czy zwyczajnie to wymyśliłam ale warto to sprawdzić bo deklaracji potrzeba więcej niż sto. Część nie ma opłaconych składek, część się obrazi no i wiele osób nie wybiera się na wycieczkę przez pól Polski na zebranie.
Jefta ja czytałem kilka razy zasady zakladania klubu z kilkoma lub kilkunatsoma odnosnikami do statutu ZK i nie znalazlem nigdzie żadnych 75% (lub przeoczylem). Wydaje mi sie ze obowiazuja zasady takie jak w polskim sejmie czyli ile jest - tyle moze oddac glos (choc nie ogladam obrad i moge sie mylic )
Co do połączenia ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Moim zdaniem Ela robi dużo fajnych rzeczy, ma swoją hodowlę i swoją wizję i jak najbardziej powinna uczestniczyć w kreowaniu wizerunku rasy i aktywnie działać w klubie. Czy będzi to robiła i w jaki sposób to już jej wybór... Zabranianie jej lub szantażowanie będzie dla mnie jednoznaczne. To samo dotyczy Grzesia. Moim zdaniem Każdy powinien mieć prawo dołączenia do klubu. Jeśli jakaś osoba będzie łamała regulamin to można ją usunąć, przecież po to tworzone są zasady... A jego głos... no cóż, znaczy tyle samo co każdego z nas.
Ja rozumiem, że są podziały, różne zdania (często sprzeczne), ale co w tym złego? Zawsze tak było jest i będzie. Im większa róznorodność i odmienność tym większa możliwość rozwoju i progresu.
Moim zdaniem sytuacja jest uczciwa: wszyscy wiedza ze glosy sa zbierane i ze bedzie tworzony klub, kto chce to sie dolaczy t osiędołączy a kto nie to nie.
Zasady mowia jasno ze moze byc kilka klubow - ok. Bedziemy mieli wieksza ilosc klubowych wystaw i konkurencje, o ile dojdzie do powstania tych klubow, bo jak czytamy to nie jest takie proste.

Ja ze swojej strony kibicuje i czekam z ciekawoscia na dalszy rozwoj wypadkow.
__________________
Larson Dar Wilka

Last edited by Gipson; 30-06-2012 at 22:22.
Gipson jest offline   Reply With Quote
Old 30-06-2012, 22:50   #86
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Gipson View Post
J Moim zdaniem Każdy powinien mieć prawo dołączenia do klubu. Jeśli jakaś osoba będzie łamała regulamin to można ją usunąć, przecież po to tworzone są zasady... A jego głos... no cóż, znaczy tyle samo co każdego z nas.
.
Masz rację! Naprawdę nie ma znaczenia kto wstąpi do klubu, a kto nie. Przypuszczam, że dla większości przyszłych członków, zwłaszcza dla hodowców, klub będzie ważniejszy niż "kto, z kim i gdzie".

Ale będzie też pewnie niewielka grupa osób dla których "towarzystwo" będzie ważniejsze niż przynależność do klubu, więc gdy im pan X, Y czy pani Z nie będą pasowali, po prostu z kubu wystąpią, albo wręcz do niego nie wstąpią i mają do tego pełne prawo. Nie sądzę, żeby ktokolwiek czuł się pokrzywdzony czy zawiedziony. Wszak każdy w miarę normalny człowiek wie, że życie jest sztuką wyboru.
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 01-07-2012, 13:20   #87
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Grzes juz przeedytowal strone i zaklada z Ela
"Klubu Ras CESKOSLOVENSKY VLCAK & SAARLOOS WOLFHOND"

Wyjasnila sie tez sprawa grupy inicjatywnej KAWu opisywana tajemniczym
"Ela + jeszcze ktos" lub "KAW (i stowarzyszeni)". Utrzymywano to w tajemnicy i ukrywano przed "opinia publiczna"... co sie dziwic skoro byla to Ela i Grzes.
Czy my jesteśmy dorośli ludzie czy gównateria, którą można sobie okręcać dookoła palca????
2 LATA!
2 lata otwarcie prowadzonych prac nad tworzeniem Klubu Rasy.
2 lata oficjalnie zbieranych deklaracji na wystawach, na spotkaniach i internetowo.
2 lata wiadomo, kto jest w GI ze strony wolfdog.org.
A u p.Wojtko wszystko "tajne/poufne". Ludzie dowiadują się informacji o "Jej" klubie drugoobiegowo, poprzez rozmowy kuluarowe, przez plotki. Co to jest, do cholery? Oficjalny klub czy sekta???

I co ja czytam na forum Jantarowej Watahy?
Najpierw propozycja połączenia sił przy tworzeniu kluby wilczaka. Teraz tworzenie klubu wilczaka z saarlosem....
Za tydzień będzie propozycja tworzenia klubu rasy wilczaków, saarloosów i ładnych mutar???
To jest totalnie niepoważne. Ktoś nie jest kompletnie przygotowany do tworzenia jakiegokolwiek klubu.
Co my tu jeszcze czytamy? /kuriozum "pierwszej wody"/
Najpierw propozycja połączenia z >nami<. Co to znaczy? To znaczy, że OBIE strony, wszyscy zdeklarowani chcą być razem -tworzyć jedno.
"Może zacni oponenci Pana G. zastanowią się, że ktoś też nie ma ochoty na pracę w jednej organizacji z nimi ? bo ma niezbyt pochlebne zdanie na ich temat. "
Kto jest w GI wiadomo od początku i pada propozycja współpracy. Teraz info, że z niektórymi z nas nie ma się ochoty współpracować.
Czy to już schizofrenia?
To chcą czy nie chcą?
To chcą klub wilczaka czy klub >>wielorasowy<<.

I na koniec pytanie zasadnicze bo widzę, że niektórzy tak rozumieją moją deklarację o WYSTĄPIENIU z klubu, jeśli pewien pan do niego wstąpi...
KTO rozpowiada kłamliwie, że Grzegorz Stelmachowski ma zakaz wstępowania do Klubu tworzonego przez tę GI?
No, niech się wypowie ten tchórz, który drugoobiegowo łże bezczelnie?
Chyba, że biedak nie umie czytać i rozumować -i robi sobie własne interpretacje i rozsiewa je po środowisku.
Gipson, to nie do Ciebie. Osoba, do której piszę te słowa wie, że o niej mowa.......

...
I jeszcze na koniec muszę się odnieść do pewnych słów...
""Część nie ma opłaconych składek""
Kto?
Od dwóch lat jest wiadome, że aby wypełnić deklarację i wstąpić do klubu trzeba mieć opłaconą składkę.
Jefta, weź Ty się wreszcie zdecyduj, o co Ci chodzi.
Najpierw kilkakrotne nie zrozumienie słowa pisanego w tym temacie, potem kwestia danych osobowych /do tej pory nie odpowiedziałaś/, teraz bzdura, że część zdeklarowanych to jełopy, które nie zrozumiały zasad i brnęły w coś bez zastanowienia....

....
To pisałam ja prywatnie.
//Oficjalne stanowisko GI będzie wkrótce.
Działamy wspólnie i wspólnie podejmujemy decyzje poprzez głosowanie, ale trudno się wszystkim "złapać" w jednym czasie. Poza tym, to chyba nie piekarnia -2 lata p.Wojtko miała czas na próbę podjęcia współpracy i parę godzin czy dni Jej nie zbawi.//

Last edited by Puchatek; 01-07-2012 at 13:23.
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 02-07-2012, 01:26   #88
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

Mam kolejne 4 deklaracje
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...

Last edited by Gia; 02-07-2012 at 10:08.
Gia jest offline   Reply With Quote
Old 02-07-2012, 13:55   #89
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Bura View Post
I co ja czytam na forum Jantarowej Watahy?
Najpierw propozycja połączenia sił przy tworzeniu kluby wilczaka. Teraz tworzenie klubu wilczaka z saarlosem....
Za tydzień będzie propozycja tworzenia klubu rasy wilczaków, saarloosów i ładnych mutar???
Bura nawet nie masz pojecia jak blisko jestes prawdy... Czescy przyjaciele "guru" KAWu to wlasnie ludzie od przekretow z mixami... Sa wsrod nich m.in pani, ktora falszowala papiery FCI i ktora zrobila klubowy przekret z ich rejestracja. Jest tam pani hodowczyni, ktora gra obecnie guru, ale jeszcze kilka lat temu prezentowala bezpapierowego kundelka, naleza do gangu hodoFcow Mutar i bronila ich jak lwica. Tak samo jak calej tej afery. Oczywiscie w ich kontaktach nie moze tez zabraknac pani, ktora radosnie wspiera cale bagno jakie dzieje sie w tej rasie - wysyla hurtowo szczeniaki do ruskich i amerykanskich fabryk, namawia do wspieranie klubu kundli w UK i oficjalnie popiera francuskiego hodowce falszujacego rodowody, bo to przeciez JEJ KOLEGA. O aktywnym wspieraniu slynnej wegierskiej rozmnazalni juz nie wspominajac...


Uwierz mi, juz teraz wlasnie WSROD CZLOKOW KAW sa ludzie, ktorzy mysla o imporcie kudlo-Mutar do Polski. Wiec jesli kluby rasy nie wygraja walki z przekretami we Francii, na Wegrzech i we Wloszech to wlasnie ta grupa sprowadzi te kundelki do Polski... I przedzej czy pozniej zrobia rozszerzenie...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 02-07-2012, 13:55   #90
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by Gia View Post
Mam kolejne 4 deklaracje
Ja jeszcze 3
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 02-07-2012, 14:09   #91
orlos
Junior Member
 
orlos's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
Location: Gdynia / Olsztyn
Posts: 114
Default

czyli jak dobrze licze 91 ;>??

Last edited by orlos; 02-07-2012 at 14:11.
orlos jest offline   Reply With Quote
Old 02-07-2012, 16:01   #92
tarasbulba
Junior Member
 
tarasbulba's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Rybnik
Posts: 84
Default

jak tylko bede mial chwile to wysle moją.
__________________
BARUCH Wilczy Duch
https://www.facebook.com/piotr.warmus
tarasbulba jest offline   Reply With Quote
Old 02-07-2012, 17:34   #93
anetawron
Licho nie śpi...
 
anetawron's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Kanie
Posts: 490
Send a message via ICQ to anetawron
Default

No i moja leży i czeka i się mnoży

edit: chętnie przekażę na warszawskiej wystawie za tydzień!

Last edited by anetawron; 02-07-2012 at 18:01.
anetawron jest offline   Reply With Quote
Old 02-07-2012, 22:18   #94
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
juz teraz wlasnie WSROD CZLOKOW KAW sa ludzie, ktorzy mysla o imporcie kudlo-Mutar do Polski.
Mogę pozgadywać kto?
"Trelek prosi"
//Mam swoje typy //
Ale w sumie coraz mniej mi się zaczyna podobać kolejne wykrakiwanie sobie różnych "dziwów" i "dziwności"....

................
""edit: chętnie przekażę na warszawskiej wystawie za tydzień!""
To może by wziąć też kilka wydrukowanych deklaracji na wystawę -"a nóż a widelec"......
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-2012, 11:58   #95
avgrunn
Senior Member
 
avgrunn's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Trójmiasto
Posts: 1,756
Default

Zastanawialam sie czy cos pisac w koncu jestem zwyklym szaraczkiem, ktory tylko wyslal swoja deklaracje, ale napisze, co mi tam i tak juz mnie szlag trafil.
Ja mam nadzieje ze zostanie jak jest, czyli bez polaczen. Na poczatku chcialam by wszyscy od wilczakow mogli ze soba wspolpracowac, ale teraz wiem ze to jest utopia, niestety niektorzy maja klapki na oczach, a to nie wrozy dobrze przyszlosci rasy, moze malo wiem i krotko mam wilczaka ale oczy mam i widze co sie dzieje, staralam sie nie komentowac ale ile mozna.
Skoro nawet taki laik jak ja widzi ze non stop ktos ma do innych pretensje i nie widzi nic poza czubkiem wlasnego nosa, to nie ma co mowic o stworzeniu wspolnego klubu, bo sie nigdy nie dogadamy, bo wciaz beda jakies jazdy, wciaz beda jakies problemy, bo kazdy bedzie mial inna wizje.

To moje zdanie.

Takze jesli bedzie potrzebna pomoc to ja sie pisze

Last edited by avgrunn; 03-07-2012 at 12:09.
avgrunn jest offline   Reply With Quote
Old 04-07-2012, 07:40   #96
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Avgrunn -widzę, że cierpisz na przypadłość "syndrom Puchatka" sprzed kilku lat /czyż nie, "starzy" wilczakowcy? /. Ja też miałam nadzieje, że przecież można -ponad podziałami i animozjami -założyć Klub dla wszystkich wilczakowców. Szlag Cię trafił? Mnie też trafiał, a ilu Ludzi przeze mnie szlag trafiał? Hoł,hoł,hoł! Bo spotkałam pana "Gie" -milusi i taki dobry dla piesiów. Jak się okazało miłość to on miał -fakt: olbrzymią -ale tylko względem siebie i swojego psa.......I im bardziej poznawałam środowisko, tym bardziej widziałam toksyczność tej miłości -zaczęli pisać do mnie Ludzie, którym pan Gie narobił świństw -robiono z ludzi szmaty, niszczono w środowisku ich pracę na rzecz wilczaków, nakręcano filmiki ośmieszające ich psy -i to wszystko jeden człowiek.... Niezłe, co? Ja przejrzałam na oczy i stałam się jego wrogiem /nie będę akceptować kolejnych zniszczeń w środowisku spowodowanych przez niego/, coraz więcej osób zaczęło publicznie mówić swoje zdanie na jego temat -przestano się go bać /a bano!/. No i ten pan zrezygnował z WD /które chronicznie też niszczył -chyba nadal jeszcze u niego na fb "wisi" tekst o WD jako kłamliwej prywatnej stronce/ i poczłapał się do hodowców, którym "ością w gardle stoi" Peronówka i ludzie z nią związani....I teraz się zaczyna. Największą ironią tego mariażu jest to, że pamiętam słowa pana Gie na temat hodowców i opiekunów, z którymi teraz "trzyma" -ale przecież to nie ma znaczenia, teraz liczy się sojusz, liczy się walka ze wszystkimi, którzy mają cokolwiek wspólnego z Peronówką -czy przydomek, czy udzielanie się na WD, czy spotkania w Późnej lub na WAR-ze....
I przyjrzyj się, jak teraz wygląda chęć współpracy z nami, to "wielkoduszne" wyciągnięcie ręki. Pan Gie sobie przewalił w środowisku, więc siedzi cichutko za spódnicą pani Eli, która pod płaszczykiem usportowiania wilczaków chce zakładać klub rasy. Stąd ta tajność składu GI -tylko ktoś kto nie zna tego pana będzie tak naiwny i wstąpi do klubu pod jego kierownictwem. I nie łudźmy się, to ma być pod jego kierownictwem -dokumenty działania klubu już ma przygotowane /nawet projekt kodeksu etycznego, hłe,hłe -poszperaj na jego stronce a znajdziesz wszystko.... /
Jestem wrogiem nr.1 pana Gie, bo wykorzystał moją naiwność i moją czystą miłość do psów. Bo jego głównym działaniem jest manipulowanie ludźmi dla własnych korzyści. I chyba stąd ten "strach" GI przed sojuszem z grupą, w której jest pan Gie...
Avgrunn, ważne żebyś pisała mimo, że uważasz się za "szaraczka" -zobacz: my wszyscy to "szaraczki" /o guru-regionalizmie nie wspominam, bo to taki maciOpki cyrkuś/. Łączy nas miłość do naszych psów i ta wysłana deklaracja jest dowodem tej miłości i chęci działania na rzecz rasy. Rasy psów krnąbrnych, porąbanych, fascynujących, czasem trudnych -chcemy dla nich pracować. Ale pracować demokratycznie -wszyscy wspólnie. Nikt nikomu nie zabrania wstępować do klubu tworzonego przez GI. Ale nie wszyscy wstąpią, bo z założenia nie będzie w nim miejsca na tyranię i jedynowładztwo, na zaspokajanie miłości własnej kosztem czyichś psów. Ktoś może powiedzieć: "a bo Peronówka" będzie rządzić" -tylko ktoś kto kompletnie nie zna życia lub złośliwiec tak powie. Dlaczego? Pomyśl o konsekwescjach, jakie spadną np. na Peronówkę, jeśli będzie chciała "rządzić" w Klubie. Główny hodowca w Polsce byłby durniem, gdyby sobie taką pętlę założył na szyję -w 5min by go zniszczono. I Margo doskonale o tym wie.
Mówi się, że "połączmy siły, to klub będzie jutro" -pośpiech jest potrzebny przy łapaniu much -niech to trwa jeszcze i parę miesięcy i co z tego. Nas czeka o wiele więcej problemów niż zebranie 100 deklaracji. Jakich? Wybranie "frajerów" na stanowiska w klubie -to dopiero będzie horror -Ci którzy się zgłoszą(*) nawet nie wiedzą, na co się narażają w środowisku....


"Piszesz się" na pomoc? Fantastycznie! Ile tam u wasZ wystaw w Trójmieście? 3-4? A wiesz skąd się ściąga druki deklaracji? No to proszę: pomoc jest!
.................................................. ............
Jeszcze słowo do Gipsona....
Quote:
Originally Posted by Gipson View Post
Ja ze swojej strony kibicuje i czekam z ciekawoscia na dalszy rozwoj wypadkow.
Nie kibicuj i nie czekaj -weź sprawy też w swoje ręce -wystawa w Warszawie za chwilę, a deklaracje czekają. Kto takiemu Facetowi z taką gadką odmówi?

.........................................
(*)-ze mną macie spokój, bo się nie zgłoszę -mam odgórny małżeński zakaz
.........................................


P.S. Ponieważ wiem, że wilczakowy "pasjonat" namiętnie czytuje WD, to zwrócę się i do niego...
Czy w czymś skłamałam, Greniu? I nie skłamię w jeszcze jednej kwestii: możesz mi nafiukać za te teksty, bo zatajenie informacji mogących uchronić przed utratą zdrowia/życia podlegają pod KK -wiesz, o czym mówię Robaczku, czyż nie?!

Last edited by Puchatek; 04-07-2012 at 07:57.
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 04-07-2012, 08:37   #97
avgrunn
Senior Member
 
avgrunn's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Trójmiasto
Posts: 1,756
Default

Quote:
Originally Posted by Bura View Post
"Piszesz się" na pomoc? Fantastycznie! Ile tam u wasZ wystaw w Trójmieście? 3-4? A wiesz skąd się ściąga druki deklaracji? No to proszę: pomoc jest!
Spoko, deklaracje do Gdyni moge zabrac, choc podejrzewam ze wiekszosc od nas juz je wypelnila, ale warto sie upewnic a do Sopotu postaram sie wcisnac rodzicielce , w koncu ostatnio niczym lwica chciala Urciowego bronic

Last edited by avgrunn; 04-07-2012 at 08:41.
avgrunn jest offline   Reply With Quote
Old 04-07-2012, 12:15   #98
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default

Quote:
Originally Posted by avgrunn View Post
Spoko, deklaracje do Gdyni moge zabrac, choc podejrzewam ze wiekszosc od nas juz je wypelnila, ale warto sie upewnic a do Sopotu postaram sie wcisnac rodzicielce , w koncu ostatnio niczym lwica chciala Urciowego bronic
W Gdyni znajdziesz jeszcze takowych
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Old 04-07-2012, 14:37   #99
avgrunn
Senior Member
 
avgrunn's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Trójmiasto
Posts: 1,756
Default

Quote:
Originally Posted by Galicja View Post
W Gdyni znajdziesz jeszcze takowych
A to super, z Urciem przekonamy ich do podpisania
avgrunn jest offline   Reply With Quote
Old 04-07-2012, 23:14   #100
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by avgrunn View Post
z Urciem przekonamy ich do podpisania
Karolek by tego chciał
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org