Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Videos & photo stories

Videos & photo stories Foto i video blogi....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-02-2011, 10:34   #1
ola06022
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 23
Default Mamy pseudo-chyba-wilczaka...?

Witam Was kochani, to mój pierwszy post na forum wilczakowym. Bardzo się cieszę że tu zawitałam, wilczaki od dawna mi się podobają, w przyszłości prawdopodobnie kupimy sobie takiego stwora z jakiejś fajnej hodowli.

A na razie? A na razie to mamy chyba pseudo-wilczaka. Mój chlopak znalazł w lesie wyrzucone takie oto cudo... Pies jest u nas ponad miesiąc, już na samym początku był podobny do wilka, ale teraz to już coraz bardziej... Gdyby na naszych terenach (wielkopolska) były wilki, bylabym skłonna pomyśleć że jakaś wiejska suczka się "pogoniła" no i jest. Ale wilków nie ma, a coś podobnego do wilka mamy. Wy- jako znawcy tematu napewno zauważycie wiele odmiennych cech, ale mi nasuwa się tylko jedna na dzień dzisiejszy- ciemna maska, czego wilczaki nie mają. A teraz przedstawiam naszą psinę. Myślicie że podobny do wilczaka?


Tutaj wydaje mi się podobny do wilczaka z tematu Wilczak Zimowy 2010- post 12...


A może on jest z pseudo? Nie wiem czy gdzieś w naszej okolicy jakaś jest.
ola06022 jest offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 00:59   #2
ola06022
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 23
Default

Hm, szkoda, wilczakowcy chyba nas nie lubią...
Szkoda bo już chcieliśmy się umówić na jakieś spotkanie z kimś z Wielkopolski, jak się ciepło zrobi.
No trudno, to sobie stąd idziemy.
ola06022 jest offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 08:27   #3
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by ola06022 View Post
Hm, szkoda, wilczakowcy chyba nas nie lubią...
Szkoda bo już chcieliśmy się umówić na jakieś spotkanie z kimś z Wielkopolski, jak się ciepło zrobi.
Lubią, lubią.... tylko nie są z Wielkopolski Młody wygląda bardzo sympatycznie.... Faktycznie maski nie ma, ale ma za to czarną wilczą plamkę na ogonie i figurę młodego wilczaka. Może jest mixem wilczaka z innym psem?
A jak charakterek? Bardzo rozrabia, czy jest psianiołkiem?
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 09:04   #4
Marcin L.
Junior Member
 
Marcin L.'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Wlkp.
Posts: 168
Default

po za tym w WLKP jak najbardziej są wilki

Pozdrawiam
Marcin L. jest offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 10:18   #5
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

O wilku raczej zapomnij, krzyżowanie międzygatunkowe to nie taka prosta sprawa, jak wieść gminna lubi nieść Mix z wilczakiem prędzej możliwy, ze względu na to, że lewe mioty mamy w kraju już od dobrych kliku lat, niektóre nawet przy wsparciu legalnych hodowców :/
Myślę jednak, że zawartość wilka w krwi Waszego młodego przyjaciela nie ma większego znaczenia, choć pewnie ciekawie będzie porównywać zaobserwowane zachowania z opisanymi na tym forum i tu życzę miłej lektury Czasem może być naprawdę ciekawie
Maluch jest słodziak i mam nadzieję, że powrzucasz jeszcze fotki, bo miło będzie widzieć jak rośnie
My się na spacery nie piszemy,m bo do Wielkopolski mamy kawał drogi
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 11:17   #6
ola06022
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 23
Default

Kurczę, napisalam posta i komputer mi się wyłączył...
Charakterek to on ma... Na swoim koncie ma: 5 naleśników (jeszcze nie wiedzieliśmy że umie wchodzić na stół w kuchni), zbity kubek, 6 naprawdę dobrych ciasteczek (robota 20sekund...). Generalnie to będzie problem z zostawaniem... Już widać. Ale też jest bardzo uważny i umie się skupić- co widać na fotce gdzie robi siad. Bardzo fajnie się go szkoli.
Teraz robi mu się na pleckach taki ni to przedziałek, ni zygzak, nie wiem co to ma być... I te plecki mu ciemnieją ogólnie.
A my najbliżej mamy do Garudy z Peronówki, bo jesteśmy w Pleszewa. Potem to Poznań albo Wrocław, obojętnie... Gdyby ktoś chciał do nas przyjechać, to zapraszamy, mieszkamy na wsi i mamy fajne tereny spacerowe!
ola06022 jest offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 11:19   #7
Z LASÓW LOTHLORIEN
Junior Member
 
Z LASÓW LOTHLORIEN's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Lublin
Posts: 298
Default

Śliczny! Jak się nazywa?
__________________
Pierwszy cios musi być mocny... zaoszczędzi ci to wielu następnych.

Z LASÓW LOTHLORIEN jest offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 11:39   #8
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by ola06022 View Post
Hm, szkoda, wilczakowcy chyba nas nie lubią...
Lubia, lubia... Ale przyznaje bez bicia, ze post gdzies "uciekl"...

Quote:
Originally Posted by ola06022 View Post
Szkoda bo już chcieliśmy się umówić na jakieś spotkanie z kimś z Wielkopolski, jak się ciepło zrobi.
A gdzie mieszkacie? My jestesmy z lubuskiego, ale czasem bywamy na tym terenie...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 11:52   #9
ola06022
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 23
Default

Hmm, chyba wszystkie moje posty uciekają. :P Bo teraz odpisałam i też nie ma nic.
My- Pleszew, te okolice. Często też Kalisz, Ostrów Wlkp...
A no tak, a nasz piesek to Nutel... :P Imię całkiem nie-wilczaste, ale cóż...
ola06022 jest offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 17:41   #10
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

Blizej macie do Gwaihir z Peronówki i Amantis Wilcza Saga z tych, ktore znam Garuda od ponad roku w Gdansku :-)
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 17:53   #11
Macia
Junior Member
 
Macia's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 154
Default

No i mój Frajer w Lesznie .
Macia jest offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 18:24   #12
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Garuda w Gdansku. Gdybysmy mieszkali nadal w Twardogorze, to do Ostrowa rzut beretem
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 20:25   #13
ola06022
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 23
Default

God Of War- a gdzie dokładnie są te psiaki, bo na mapie widzę tylko Gwaihir ale to spod Łodzi... Amantis wogóle nie widzę, ale możliwe że jestem ślepa. Szkoda że Garuda tak daleko. No i do Leszna też nam niezbyt po drodze. Ale zapraszamy do siebie.
No i teraz doczytałam wczorajszego posta ze Spisu Wilczaków że Urit Lupusek jest w Jarocinie, a to jeszcze całkiem blisko nas! Chyba to jeszcze mała psina? Bardzo bym chciała się skontaktować z właścicielami, tylko nie wiem jak.
ola06022 jest offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 20:27   #14
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

Wlasciciele na pewno sie tu odezwa :-)
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 21:34   #15
Karina
wilczakowa mamuśka ;)
 
Karina's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Łódź
Posts: 497
Send a message via Skype™ to Karina
Default

Quote:
Originally Posted by ola06022 View Post
God Of War- a gdzie dokładnie są te psiaki, bo na mapie widzę tylko Gwaihir ale to spod Łodzi... Amantis wogóle nie widzę, ale możliwe że jestem ślepa.
Radosia (Amantis) niestety nie jest zaznaczona na mapie (swoją drogą, ciekawe kiedy będzie zaktualizowana) Jak będziesz w Kaliszu to daj znać P.S. Uroczy ten Twój maluszek
__________________
Munia - Munia z rodu Potworas
Karina jest offline   Reply With Quote
Old 01-03-2011, 23:00   #16
ola06022
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 23
Default

Karina, ja w Kaliszu jestem codziennie, bo studiuję tutaj... No a 7 marca mamy się pojawić u naszego weta w Kaliszu na kolejne szczepienie.
I dzięki
Z pozdrowieniami:
(Trochę niewyraźnie wygląda, ale weźmie Rutinoscorbin... )
ola06022 jest offline   Reply With Quote
Old 02-03-2011, 09:17   #17
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Quote:
Originally Posted by ola06022 View Post
Charakterek to on ma... Na swoim koncie ma: 5 naleśników (jeszcze nie wiedzieliśmy że umie wchodzić na stół w kuchni), zbity kubek, 6 naprawdę dobrych ciasteczek (robota 20sekund...). Generalnie to będzie problem z zostawaniem... Już widać. Ale też jest bardzo uważny i umie się skupić- co widać na fotce gdzie robi siad. Bardzo fajnie się go szkoli.
Nie chcę Cię martwić, ale to takie... wilczakowe.
Szybko kapuje, potrafi się skupić, ale te pomysły i ta szybkość...
Wszystkiego dobrego!
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 26-04-2011, 23:01   #18
ola06022
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 23
Default

Trochę czasu nas tu nie było... Psisko nam wyrosło okrutnie, więc postanowiłam go pokazać "wilczakowcom". :P To jakaś mieszanka wybuchowa jest chyba.





Ostatnia fotka jest najświeższa, bo z wczoraj.
Pozdrawiam!
ola06022 jest offline   Reply With Quote
Old 27-04-2011, 01:50   #19
Dzikus
Junior Member
 
Dzikus's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Brzeziny k/Kalisza
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by ola06022 View Post
God Of War- a gdzie dokładnie są te psiaki, bo na mapie widzę tylko Gwaihir ale to spod Łodzi... Amantis wogóle nie widzę, ale możliwe że jestem ślepa. Szkoda że Garuda tak daleko. No i do Leszna też nam niezbyt po drodze. Ale zapraszamy do siebie.
No i teraz doczytałam wczorajszego posta ze Spisu Wilczaków że Urit Lupusek jest w Jarocinie, a to jeszcze całkiem blisko nas! Chyba to jeszcze mała psina? Bardzo bym chciała się skontaktować z właścicielami, tylko nie wiem jak.
Jeszcze dosyć blisko 20 km na południe od Kalisza w miejscowości Brzeziny mieszka sobie Gjalp która też jest w naszej Wielkopolsce dosyć osamotniona jeżeli chodzi o wilczakową brać
Dzikus jest offline   Reply With Quote
Old 27-04-2011, 09:26   #20
ola06022
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 23
Default

Ojej, to super! To może byśmy się umówili w Kaliszu na spacerek? My będziemy 3 maja w Kaliszu najszybciej.
Fajnie by było od czasu do czasu wyskoczyć gdzieś, bo nasze psisko bardzo zabawowe, ale wszyscy koledzy i koleżanki- albo już dojrzali i nie mają ochoty na zabawy, albo takie smarkacze jak na tym zdjęciu...
Ewentualnie zapraszamy do nas, mamy dużo miejsca do biegania.
ola06022 jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org