Planowany miot: z Peronówki (2017-09-24)




Najwcześniejsza data odbioru:2017-09-24
Ojciec:Body Vlčí démon, HD: A, ED: 0-0, DM: N/N
3 x Zwycięzca Młodzieży, 1 x BOB (Zwycięzcy Rasy), 1 x Najlepszy Junior, 5 x CAC, 3 x Najlepszy Pies w Rasie, 1 x CACIB, 1 x BOS, 1 x res. CACIB, J.Ch.LT, Ch.LT
Matka:Peymakilir z Peronówki, HD: A, ED: 0-0, DM: N/N
1 x Najlepsze Szczenię, 2 x Najlepszy Junior, 3 x Zwycięzca Młodzieży, 2 x Najlepsza Suka w Rasie, 1 x CACIB, 2 x CWC, 1 x CAC, 1 x Zwycięzca Klubu, J.Ch.PL
Kontakt w języku:
Nazwa hodowli:z Peronówki
hodowla hodująca psy z rodowodami zarejestrowanymi (uznanymi) w FCI
Adres:Późna 26
Miasto:66-620 Późna k/Gubina
Państwo:Polska
Strona WWW:http://www.zperonowki.com
E-mail:
Telefon:+48 601 812184
Więcej informacji kontaktowych:Forum: z Peronówki
Skype: margo-czw
GG: 8461405
Dodatkowe informacje:
Informacje o rodzicach:
 Ojciec:Matka:
Nazwa psa:Body Vlčí démonPeymakilir z Peronówki
Zdjęcie:
Data urodzenia:2010-01-092009-06-23
Zdrowie:Dysplazja stawów biodrowych (HD): A
, Dysplazja stawów łokciowych (ED): 0-0
, Mielopatia zwyrodnieniowa (DM): N/N
, Karłowatość przysadkowa (dwarfizm): -
Dysplazja stawów biodrowych (HD): A
, Dysplazja stawów łokciowych (ED): 0-0
, Mielopatia zwyrodnieniowa (DM): N/N
, Karłowatość przysadkowa (dwarfizm): N/DW
Wyniki wystawy:3 x Zwycięzca Młodzieży, 1 x BOB (Zwycięzcy Rasy), 1 x Najlepszy Junior, 5 x CAC, 3 x Najlepszy Pies w Rasie, 1 x CACIB, 1 x BOS, 1 x res. CACIB, J.Ch.LT, Ch.LT1 x Najlepsze Szczenię, 2 x Najlepszy Junior, 3 x Zwycięzca Młodzieży, 2 x Najlepsza Suka w Rasie, 1 x CACIB, 2 x CWC, 1 x CAC, 1 x Zwycięzca Klubu, J.Ch.PL
Sport i praca:SVP1
Rodowód:

Body Vlčí démon

Hitt spod Ďumbiera

Dixon Radov dvor

Artex Radov dvor

Brita Čičky

Dáša Chlumecké podzámčí

Cagi od Úhoště

Grace Kollárov dvor

Aida Vlčí démon

Hero z Rofa

Tambury z Rosíkova

Elba z Rofa

Argenta Zelená voda

Milo Ruskov dvor CS

Klea Ruskov dvor CS

Peymakilir z Peronówki

Cäsar von der Wolfsschleife

Afar Malý Bysterec

Milo Ruskov dvor CS

Krásna Ruskov dvor CS

Arlen spod Ďumbiera

Ajax od Miščicha

Dia Kollárov dvor

Jolly z Molu Es

Ali Reolup

Amur z Ďáblova kaňonu CS

Bety Zepeř CS

Amálka od Buližníku CS

Abel z Molu CS

Asta Břevnovská stopa CS