2014-08-02 - VDH-Spezial-Rassenhunde-Ausstellung fur TWH - Freudenberg am Main


Edytuj wyniki
Show information
Sędzia:Soňa Bognárová (SK)
Data wystawy:02/08/2014
Dodane przez:Andrew86
Dodane dnia:04/08/2014
PSY:
Klasa Baby (3-6 miesięcy)
 1. Bajkal od Našej Vlčicewybitnie obiecującaNajlepsze Baby
 2. Gennaro vom Dreiburgenblickwybitnie obiecująca
 3. Gunner vom Dreiburgenblickwybitnie obiecująca
 4. Amarok Atius Tirawaobiecująca
 5. Gotland vom Dreiburgenblickobiecująca
 
Klasa szczeniąt (6-9 miesięcy)
 1. Zlatá Palz Nedyalkawybitnie obiecująca
 2. Jko de la Terre d'Argent (MIX: Saarloos!)wybitnie obiecująca
 3. Floyd from Bandit's Worldwybitnie obiecująca
 4. Feivel from Bandit's Worldwybitnie obiecująca
 
Klasa młodzieży (9-18 miesięcy)
 1. Jahiro Spirit of the Wolf (MIX: Mutara?)doskonałaZwycięzca Młodzieży
 2. Enno vom Dreiburgenblick (MIX: Saarloos?)doskonała
 3. Erik Misha vom Dreiburgenblick (MIX: Saarloos?)doskonała
 4. Eik el Chido vom Dreiburgenblick (MIX: Saarloos?)doskonała
 . Jarek Kuklík (MIX: Mutara?)doskonała
 . Igord de la Terre d'Argent (MIX: Saarloos!)doskonała
 . Isegrim de la Terre d'Argent (MIX: Saarloos!)doskonała
 
Klasa pośrednia
 1. Jolly Joker II od Úhoště (MIX: Saarloos?)doskonałaCAC
 2. Dena Ayiana (MIX: Saarloos?) Hugson’s Franckdoskonałares. CAC
 3. -Athanòr Lupus- Chuck Athanòr Lupusdoskonała
 4. Ertrael Ferus II z Peronówkidoskonała
 . Galahad Outlaws Heaven (MIX: Saarloos?)doskonała
 . Imriel du Domaine de la Combe Noire (MIX: REG!)doskonała
 . Flirt od Starkej (MIX: AWD! Saarloos?)doskonała
 . Over the Top Olim Palus (_?)doskonała
 
Klasa otwarta
 1. Gadi von KeschladoskonałaBOB (Zwycięzcy Rasy), Najlepszy Pies w Rasie, CAC, VDH-ChA
 2. Zlatá Palz (MIX: AWD! Saarloos?) Koljadoskonała
 3. Isegrim von der Wolfsschleifedoskonała
 4. Yentapolin Lupus Ibericus (MIX: Saarloos?)doskonała
 . Zlatá Palz (MIX: AWD! Saarloos?) Karpatdoskonała
 . Best Remus Lupina Chaosdoskonała
 . Camino vom Dreiburgenblickbardzo dobra
 . Barbatos II z Peronówkibardzo dobra
 . Wodan z Peronówkibardzo dobra
 
Klasa championów
 1. Cirion Potomok vlkovdoskonałaCAC
 2. Arik Lupina Chaosdoskonałares. CAC
 3. Foresta Incantata (MIX: Mutara?) Boromirdoskonała
 5. Caspar vom Dreiburgenblickdoskonała
 
Klasa weteranów
 1. Eso spod ĎumbieradoskonałaNajlepszy Weteran
 2. Aaron du Clos des Guerriersdoskonała
 
 
SUKI:
Klasa Baby (3-6 miesięcy)
 1. Aponi Atius Tirawawybitnie obiecującaNajlepsze Baby
 2. Cheyanne Wilk z baśniwybitnie obiecująca
 . Ayasha Atius Tirawawybitnie obiecująca
 
Klasa szczeniąt (6-9 miesięcy)
 1. Izia de la Terre d'Argent (MIX: Saarloos!)wybitnie obiecująca
 1. Jinkaï Belle de la Terre d'Argent (MIX: Saarloos!)wybitnie obiecująca
 2. Jemma de la Terre d'Argent (MIX: Saarloos!)wybitnie obiecująca
 3. Zlatá Palz Nikitawybitnie obiecująca
 4. Zlatá Palz Nicolajwybitnie obiecująca
 . Jylianne de la Terre d'Argent (MIX: Saarloos!)wybitnie obiecująca
 . Fiyuna vom Dreiburgenblickwybitnie obiecująca
 . Fenja vom Dreiburgenblickwybitnie obiecująca
 
Klasa młodzieży (9-18 miesięcy)
 1. Edda vom Dreiburgenblick (MIX: Saarloos?)doskonałaZwycięzca Młodzieży
 
Klasa pośrednia
 1. Utha von Königs-Terry (MIX: AWD! Saarloos?)doskonała
 2. Beyzanur z Molu Es (_?)bardzo dobra
 
Klasa otwarta
 1. Gorthan Otsanda Lillydoskonała
 2. G'yolt de la Terre d'Argent (MIX: Saarloos!)doskonała
 3. Dobrica vom Dreiburgenblickbardzo dobra
 4. Zarina del Castillo de Sax (MIX: Saarloos?)bardzo dobra
 . Cheyenne II od Úhoštěbardzo dobra
 . Shendy van Goverwelle (MIX: Saarloos?)bardzo dobra
 . Enigma Grey Střípek snůbardzo dobra
 . Carlotta vom Dreiburgenblickbardzo dobra
 
Klasa użytkowa
 1. Żela z PeronówkidoskonałaBOS, Najlepsza Suka w Rasie, CAC
 2. -Athanòr Lupus- Aradiadoskonała
 
Klasa championów
 1. Arimminum NaboodoskonałaCAC
 2. Zlatá Palz Gioiadoskonała
 3. Galice de la Terre d'Argent (MIX: Saarloos!)doskonała
 4. X-trovertida Fuerta Atropa Bella Donnadoskonała
 5. Gia Spirit of the Wolfdoskonała
 6. Brixa vom Dreiburgenblick???
 6. Evita von Keschlabardzo dobra
 
Klasa weteranów
 1. Zlatá Palz Falindoskonała
 1. Zlatá Palz Farnádoskonała
 2. Anechka du Clos des Guerriersdoskonała