Visualizza un messaggio singolo
Vecchio 09-27-2011, 03:03 PM   #38
jerabekj
Junior Member
 
L'avatar di jerabekj
 
Registrato dal: Aug 2008
ubicazione: Prague, Czech Republic
Messaggi: 229
Invia un messaggio tremite ICQ a jerabekj Invia un messaggio tremite MSN a jerabekj Invia un messaggio tremite Skype a jerabekj
predefinito

Quote:
Originariamente inviata da Drummer Visualizza il messaggio
Ano Pavle rizikové těhotenství jaksi nemůže být 9 měsíců, ale zvažoval jste možnost, že budu muset zůstat v nemocnici ještě po porodu? a to je přesně můj případ. Měla jsem vždy zdravotní problémy a není moc příjemné tu řešit, že moje miminko nemusí být naprosto zdravé a že budeme mít problémy i po porodu. a myslím, že se tématu netýká proč budu v nemocnici tak dlouho.
To se opravdu netýká a nám do toho nic neni. Ber to ale tak, že se snažíme pomoct a jsou to všechno jen varianty. Neznáme Tě a tak můžou bejt některý varianty pitomý a jiný dobrý. Je to diskuze která je postavená tak, že "tě třeba něco nenapadlo nebo jsi něco přehlídla nebo neuvážila". Jsem chlap, dítě nemám, těhotnej jsem nebyl a nebudu, tak jsem si říkal, že by třeba po dohodě s doktorem vyšlo najevo, že dejme tomu prostředek těhotenství by byl vpohodě ... neber to zle.
jerabekj jest offline