Regresar   Wolfdog.org forum > Nederlands > Grootbrengen en karakter

Grootbrengen en karakter Een puppy grootbrengen, hoe te socialiseren, de meest voorkomende problemen met de TsW, hoe ze op te lossen

 
 
Herramientas Estilo
Anterior 02-Aug-2010, 03:46 PM   #20
annomon
Junior Member
 
Avatar de annomon
 
Registrado: March-2007
Ubicación: zuidoost Friesland
Posts: 184
Predeterminado

Overigens kan een hond wel degelijk ongericht om zich heen grommen en bijten in een voor hem panieksituatie, ook als zijn baas zich ergens in diezelfde ruimte bevindt. En ja, hierbij de voorzet voor het inkoppertje: dan moet ik mijn hond niet in zo'n situatie brengen ... (maar denk dan eens aan een hond die bekneld zit in een auto die in de prak ligt).

Het zijn allemaal uitzonderlijke situaties, maar de vraag was wanneer je je hond een muilkorf omdoet. En als iemand dan een antwoord geeft waarvan je heel stoer vindt dat dat voor jouw hond niet geldt en nooit zal gelden, geweldig, applaus, 30 veren in je ... Maar het leek mij toch niet de bedoeling om dit topic te starten om zo je eigen hond en/of je relatie met hem gunstig af te kunnen schilderen ten opzichte van de hondenrelaties van anderen, die andere ervaringen hebben, of het voor zichzelf gewoon gemakkelijk willen maken en veel sneller naar een muilkorf grijpen?
__________________
annomon no está en línea   Citar y responder
 

Herramientas
Estilo

Reglas del foro
No puedes publicar nuevas discusiones
No puedes responder a discusiones
No puedes publicar archivos adjuntos
No puedes editar tus posts

BB code is activado
Emotíconos está activado
El código [IMG] está activado
El código HTML está desactivado

Ir a


Todas las horas son GMT +2. La hora es 01:33 PM.


.
(c) Wolfdog.org