![]() |
![]() |
|
Sport en training Tsjechoslowaakse wolfhonden als werkhonden - hoe ze te trainen, hoe ze nieuwe dingen aan te leren, informatie over wedstrijden en trainingsbijeenkomsten |
![]() |
|
Thread Tools | Display Modes |
|
![]() |
#1 |
Junior Member
Join Date: Sep 2003
Location: Borssele
Posts: 426
|
![]()
Prachtig om te zien en erg jammer dat ik niet mee kon doen.Maar ja een mens moet wel z'n eigen grenzen kennen.Weet ook niet of ik Storm wel zover had gekregen.hoewel dat een behoorlijk goede waterapporteur is.Maar prachtig hoor om te zien.
Gr. Christa |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Senior Member
Join Date: Sep 2003
Location: Warnsveld
Posts: 2,033
|
![]()
@ Martine: Ja ik vond de try-outs super geslaagd!
![]() @ Gerard; Wat leuk dat je zoon bij de reddingsbrigade zit! En ook leuk als hij eventueel mee wil gaan doen met Lupo ![]() ![]() @ Christa; ik vond het ook heel jammer dat je uiteindelijk besloot om toch niet mee te doen. Maar het uren lang in een natte wetsuit in regen (het weer zat niet altijd echt mee en we hebben zelfs wel tijdens hagel buien doorgewerkt !) en water staan, zou inderdaad niet echt bevoorderlijk voor jouw gezondheid geweest zijn ![]() Voor zo ver ik Storm ken en gezien heb hoe hij op vreemde /nieuwe situaties reageert (bv hindernisbaan), denk ik dat hij het ook prima gedaan zou hebben met het Waterwerk ![]() ![]()
__________________
Vriendelijke groeten, Mijke PS: I am not a moderator anymore!! ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Lupo & Mizar
Join Date: Apr 2008
Location: Amsterdam Z.O.
Posts: 156
|
![]()
Mijke,
Het is voor Rick en Lupo in ieder geval een leuke manier om kennis te maken met het reddingswerk met de hond. Als ze het beide leuk vinden kan hij daarna nog altijd verder kijken. Hij zit nu op texel voor de reddingsbrigade. Alvast bedankt, Gerard |
![]() |
![]() |
![]() |
Thread Tools | |
Display Modes | |
|
|