![]() |
![]() |
|
Grootbrengen en karakter Een puppy grootbrengen, hoe te socialiseren, de meest voorkomende problemen met de TsW, hoe ze op te lossen |
![]() |
|
Thread Tools | Display Modes |
|
![]() |
#1 |
Junior Member
Join Date: Mar 2007
Location: zuidoost Friesland
Posts: 184
|
![]()
Overigens kan een hond wel degelijk ongericht om zich heen grommen en bijten in een voor hem panieksituatie, ook als zijn baas zich ergens in diezelfde ruimte bevindt. En ja, hierbij de voorzet voor het inkoppertje: dan moet ik mijn hond niet in zo'n situatie brengen ... (maar denk dan eens aan een hond die bekneld zit in een auto die in de prak ligt).
Het zijn allemaal uitzonderlijke situaties, maar de vraag was wanneer je je hond een muilkorf omdoet. En als iemand dan een antwoord geeft waarvan je heel stoer vindt dat dat voor jouw hond niet geldt en nooit zal gelden, geweldig, applaus, 30 veren in je ... Maar het leek mij toch niet de bedoeling om dit topic te starten om zo je eigen hond en/of je relatie met hem gunstig af te kunnen schilderen ten opzichte van de hondenrelaties van anderen, die andere ervaringen hebben, of het voor zichzelf gewoon gemakkelijk willen maken en veel sneller naar een muilkorf grijpen?
__________________
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | |
n00b
Join Date: Sep 2003
Location: somewhere
Posts: 1,622
|
![]() Quote:
Er word ook geen waardeoordeel gegeven over jou of jou hond. Er word alleen gesteld, dat wanneer je hond, jou als eigenaar (in wat voor situatie dan ook ) aanvalt, er wellicht iets mis is met de verhouding tussen hond en baas. Dat zegt niets over de hond en ook niets over de baas. En daar kun je het mee eens zijn ja/nee. Jij bent dat duidelijk niet, en reageert dan heel gepiekeerd richting mensen waarvan de hond die problemen niet heeft. Dat is erg jammer en ook totaal onnodig. Gr, Barry
__________________
Wie het oude niet eert, is het nieuwe niet weerd ![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Erfelijk aangeboren Bitch
Join Date: Nov 2005
Location: Arnhem
Posts: 1,272
|
![]()
dusssssss
![]() Nou wil niet lullig doen. Maar ik voel mij helemaal NIET stoer dat mijn Denzel zo'n LOBBES is. Ik heb gewoon mazzel thats it. Rot voor jullie muilkorf mensen (douche). Maar blinde paniek in een douche komt ergens vandaan............! ![]() Als ie nou gewoon pissig is dat ie gedouched moet worden en er geen zin in heeft, dan ik dat een kwestie "verhouding hond baas". Maar verder ben ik het eens dat mensen in publieke situaties muilkorven om doen. Ik zou dat zelf ook doen als ik met Denzel aan de lijn loop in een wandeling. Als ik hem loslaat is er niets aan de hand. Alleen als ie aan de lijn is. Ken u hond en beslis met gezond verstand!
__________________
Het product van je eigen denken, is je omgeving! (citaat Maurice Oosterhof zie www.spoorzoeken.net) 'Spoorzoeken, leven is mensenwerk' COACHBOEK VAN HET JAAR 2012!!!!!!! |
![]() |
![]() |
![]() |
Thread Tools | |
Display Modes | |
|
|