|
|
|
|||||||
| Gezondheid en voeding Het voeren van een wolfhond, informatie over hondenvoer, vaccineren, etc |
![]() |
|
|
Themen-Optionen | Ansicht |
|
|
#21 |
|
van 't Aelse Sluske
Registriert seit: Mar 2005
Ort: Andel
Beiträge: 1.625
|
Mijn gezin en mijn dieren zijn mij hobby !!
Geändert von wolfwoman-stefanie (04-10-2009 um 04:39 PM Uhr) |
|
|
|
|
|
#22 |
|
Junior Member
Registriert seit: Sep 2003
Ort: Borssele
Beiträge: 426
|
Hoorde deze week van DA die de spiegelingen verzorgt,dat onderzoek stuk kan lopen als spiegel uitslag niet klopt met wat de hond werkelijk heeft.
Grote kans dat daardoor bij de SWH het onderzoek in bochum stuk is gelopen. Wij zijn met een hond die ERG onderzoek heeft gehad totaal blind werd verklaard naar arts geweest in duitsland die ook honden onderzoekt van ned. SWH ver. en die gaf hem daar voorlopig niet vrij.Hij heeft dus waarschijnlijk honden in begin stadium vrij gegeven.Verkeerde uitslagen dus. Andere hond kreeg in frankrijk vrij (met aanteking lichte reflectie) en bleek bij ERG onderzoek ,als 35 % zichtsvermindering te hebben.(hond was trouwens door andere ned. arts al op Voorlopig niet vrij gezet.) Het nederlandse artsen team is zeer ver gevorderd op gebied van oogonderzoek en als ze iets niet duidelijk kunnen zien,moet je naar panelavond komen in Utrecht,waar meerdere artsen naar de hond kijken.Dit omdat elk oog anders is en er tussen rassen ook veel verschil zit. Ze werken samen met de beste specialisten over de hele wereld. Snap trouwens niet zo goed,waarom er nog geen uitslagen vrij gegeven worden van onderzochten TsW's,want het lijkt me toch zeer belangrijk dat dit zo snel mogelijk bekend wordt. Ook hoop ik dat direkt verplicht wordt overal om ouderdieren te spiegelen als je gaat fokken. Want al gaan de honden niet dood aan PRA,het is heel vervelend als je een blinde hond krijgt en zeker die overgangsperiode naar het blind zijn is lastig voor de hond.En je kan zelfs last krijgen van bijters omdat ze schrikken. http://www.oog-dierenarts.be/default.asp Dit is belgische arts die al sinds 2000 het onderzoek doet voor de belgische SWH vereniging.Veel info te vinden over de oogziektes en special de SWH. Succes met onderzoek en hoop dat het meevalt. Christa |
|
|
|
|
|
#23 |
|
Yara
Registriert seit: Feb 2006
Ort: Berkel en Rodenrijs
Beiträge: 1.126
|
Vandaag goed nieuws gekregen: Yara is VRIJ van PRA
|
|
|
|
|
|
#24 |
|
Senior Member
Registriert seit: Sep 2003
Ort: Warnsveld
Beiträge: 2.033
|
Gefeliciteerd met deze mooie uitslag!
Ook van Paco kwam vandaag de uitslag binnen en ook hij is Vrij van oogzieketen!
__________________
Vriendelijke groeten, Mijke PS: I am not a moderator anymore!!
|
|
|
|
|
|
#25 |
|
Yara
Registriert seit: Feb 2006
Ort: Berkel en Rodenrijs
Beiträge: 1.126
|
Dat klopt Mijke, Paco en Yara hadden samen een afspraak bij de dierenarts....
![]()
|
|
|
|
|
|
#26 |
|
Senior Member
Registriert seit: Apr 2007
Beiträge: 1.061
|
Gefeliciteerd
|
|
|
|
|
|
#27 |
|
Angel en Bachata,Luna
Registriert seit: Oct 2004
Ort: Roosendaal
Beiträge: 519
|
Gefeliciteerd
__________________
Groetjes Wilma
|
|
|
|
|
|
#28 |
|
Yara
Registriert seit: Feb 2006
Ort: Berkel en Rodenrijs
Beiträge: 1.126
|
Bedankt voor alle felicitaties
|
|
|
|
|
|
#29 |
|
Non active.
Registriert seit: Nov 2006
Ort: Outside, walking the dog.
Beiträge: 2.873
|
Gefeliciteerd
__________________
Just treat stupid situations like a dog.....If you can't play with it or eat it....... Then just piss on it and walk away .
|
|
|
|
![]() |
|
|