Go Back   Wolfdog.org forum > Nederlands > TsW in nood

TsW in nood TsW die een nieuw tehuis zoeken: honden met stamboom maar ook wolfhondachtigen die in asiels zitten

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-04-2010, 08:37   #34
Xhrista
Junior Member
 
Xhrista's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Borssele
Posts: 426
Default

Martine,het is wel zo dat als je gaat zeuren over herplaatsers,er idd honden naar asiels verdwijnen,dat hebben we bij de SWH ook al meegemaakt.
Ja ook ik maak me kwaad,als ik weer lees dat er zieke herplaatsers voor het "luttele" bedrag van 250 euro,(voor de opvang van al die andere zielige wolfhonden die opgevangen worden)van de hand gaan .Vaak gaat het hier om honden van 6 á 7 jaar die uitgefokt zijn.En kleine fokkers die eens een hond terugkrijgen door omstandigheden kunnen deze niet meer kwijt omdat markt verziekt wordt(trouwens ook door vele nesten uit ongecontroleerde fokkerij).
Maar geef de herplaatsers wel een plek zonder te zeuren,anders trekken juist de goedbedoelende die niet tegen dit soort reacties kunnen zich terug en de grote gaan gewoon door.

Gr. Christa
Xhrista jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org