|
|
|
|||||||
| Žijeme s vlčákem... Příběhy jako varování pro budoucí majitele ČSV... vše o povaze československých vlčáků |
![]() |
|
|
Thread Tools | Display Modes |
|
|
|
|
#1 |
|
Junior Member
|
Já právě nevím co pro ně bude lepší jestli bývat na noc v kotci a nebo s námi v domě, zase to beru tak, že budeme v zimě topit a tak jim asi nejlépe nebude tak nevím. Venku budou mít kotce 3x3, teda dohromady 6x3 metrů, tudíš prostoru dostatek a uvidí na celou zahradu. Zatím mají kotce u a za barákem, vídí jen kousek, ale jak říkám starší si zvykla pěkně. Tak mám dilema.
Taky když budeme mít nějakou akci, nebo půjdeme večer na pivo, tak je budu v půlce noci brát z kotců domů? Asi si vezmu starou matraci a budu s nimi spávat dole aby si pořádně zvykla. Last edited by Stela; 11-05-2010 at 11:01. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Member
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
|
ale stejne se mi po tom spolecnym spani trochu styska,ne ze ne. ona teda desne kope,rozvaluje se a strka mi packy na hlavu a je ji to uplne fuk..
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Junior Member
Join Date: Mar 2010
Location: Prague
Posts: 137
|
Mně pes pravidelně před usnutím ve stanu oblíže celý obličej, má to jako rituál
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
http://www.arqeva.cz/
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
|
Tak to já si nestěžuju. Mě se neroztahujou. Jeden se stočí v hlavě, druhá v nohách a Argoušek mezi nima. Pokud mu je dobře. Když ne , tak si vleze na gauč a roztahuje se tam sám :-)
|
|
|
|
![]() |
|
|