|
|
|
|||||||
| Wzorzec & bonitacje Jak powinien wyglądać typowy wilczak, ile waży CzW, ile ma w kłębie, informacje o przeglądach hodowlanych .... |
![]() |
|
|
Outils de la discussion | Modes d'affichage |
|
|
#1 |
|
Junior Member
Date d'inscription: April 2004
Localisation: Warszawa
Messages: 200
|
Mam pytanie, czy pies, który ma problemy z jądrami i dostaje na bonitacji B12 może zostać reproduktorem i mieć rodowodowe potomstwo, czy jest wykluczany z hodowli?
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
love and terror
Date d'inscription: July 2004
Localisation: Twardogóra/Gdańsk
Messages: 3 861
|
z tego co pamietam B12 oznacza, ze pies ma jedno jadro...
i chyba jest wykluczony |
|
|
|
|
|
#3 | |
|
VIP Member
|
Citation:
__________________
|
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Junior Member
Date d'inscription: April 2004
Localisation: Warszawa
Messages: 200
|
No właśnie, a ja znalazłam w bazie takiego jednego, który pomimo to jest na liście włoskich reproduktorów i ma szczeniaki - czy to oznacza, ze tam nie obowiązuje to prawo i można go rozmnażać?
|
|
|
|
|
|
#5 | |
|
VIP Member
|
Citation:
Teraz Arok to calkiem inny pies. Jadra sa na miejscu. I pewnie zaliczyliby z checia bonitacje, gdyby nie to, ze musieliby jechac z Arokiem do Czech czy na Slowacje. Bo bonitowac Aroka we Wloszech nie ma sensu, bo ma nie taki przydomek hodowlany jak nalezy
__________________
|
|
|
|
|
![]() |
|
|