Go Back   Wolfdog.org forum > Nederlands > Sport en training

Sport en training Tsjechoslowaakse wolfhonden als werkhonden - hoe ze te trainen, hoe ze nieuwe dingen aan te leren, informatie over wedstrijden en trainingsbijeenkomsten

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-05-2006, 08:23   #1
Yolanda
Junior Member
 
Yolanda's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: Utrecht
Posts: 93
Default Incredible dog challenge

Hallo allemaal,

Inhet blad hart voor dieren las ik deze aankondiging over een evenement. Misschien een leuk idee voor de actievelingen onder ons

Zaterdag 17 en zondag 18 juni organiseert de D.O.G. inmiddels voor de 3e keer de Dog Chow Incredible Dog Challenge. Dit 2 daagse evenement vindt plaats op het terrein van dierencentrum Sevenum in Sevenum.

Tijdens de Incredible Dog Challenge kun je deelnemen aan wedstrijden van verschillende hondensporten, zoals: Dogfrisbee Freestyle, Dogfrisbee Toss& Fetch, DogTrail, Breitnersport, Weaving Poles en Dog diving.

Ben je nog niet klaar voor deelname aan een van de wedstrijden, dan zijn jij en je hond(en ) als bezoekers van harte welkom. Naast het wedstrijdelement is er voor de honden nog veel meer te beleven. Zo is er een honden zwembad en een speelgelegenheid. Ook staan er deze dagen verschillende stands met producten voor je hond(en).

Kijk voor meer info over het evenement op www.incredible-dog-challenge.com
Yolanda jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org